Recommended Posts

Da li neko zna kako se demontiraju one srednje resetkice sistema za ventilaciju koje sluze za usmeravanje vazduha koji uduvava, spala mi je ona zadnja vodjica i pali su flapsovi pa bih to hteo da namestim. I zna li neko postoji li neki nacin za se izciste ili dezinfikuju putevi ventilacije i dali ova obicna ventilacija ima neki filter polene ili slicno i gde se nalazi ako ima?

Link to post
Share on other sites

Uspeo sam da sredim one male flapsice u centralnoj resetci vent. sis. iznad radio uredjaja. Malo je teze vadjenje. U levom i desnom gornjem i donjem uglu postoje zabice koje moraju da se spuste nekim pljosnatim malo duzim alatom a da to nije srafciger, zbog ostecenja okolnog dela enterijera, tako da kada postavis tako neke dve sipkice ili vec sta na te zabice malo ih rasiris na spoljne strane kao da pravis levak i jedan deo ce da ipadne isto uradis i sa drugim ali pridrzavas ovaj sto si vec izvukao da se ne bi vratio nazad. A sto se tice mog pitanja za filter posto nisam dobio odgovor a i nisam ga nigde nasao moj mali klinac je dao svoj doprinos prociscavanju vazduha od krupnije prasine i drugih sra...a tako sto sam isekao komade pamucne pelene i ubacio ih unutra na spojeve ventilacije pre zavrsnih elemenata sa kontrolom zatvaranja i protoka vazduha. Ako je ovo nekome od pomoci super drago mi je, ako nije je.. ga sta je tu je idemo dalje... :PVENTI

Link to post
Share on other sites