samo najbolji opstaju


Recommended Posts

Posle kazu nesto protiv BMW,mamicu im,pa najjaci je,ali mercedesu bih ja isporucio motore za kosilice.Posle se pricaju price BMW ima lose motore,znas pucaju glave kada se vozi bez rashladne tecnosti,jao losi su im lezajevi nece bez ulja da ide,znas ima i boljih..... E PA NEMA BRE!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

E ovo je VEST DANA i ja bi to postavio na svaki jebeni bilbord na ovom svetu, pa nek mi neki smrad koji nije znao kako da spuca 100.000 evra nego kupio CLS 55 AMG, kaze da moze da sprzi M5 ja bi ga obesio za taj bilbord za primer.A inace mogu da garantujem da ce ga bilo koji M3 ostaviti u suzama.

Link to post
Share on other sites
E ovo je VEST DANA i ja bi to postavio na svaki jebeni bilbord na ovom svetu, pa nek mi neki smrad koji nije znao kako da spuca 100.000 evra nego kupio CLS 55 AMG, kaze da moze da sprzi M5 ja bi ga obesio za taj bilbord za primer.A inace mogu da garantujem da ce ga bilo koji M3 ostaviti u suzama.

E sad M3!!?? Hmm pa tu je blizu

Link to post
Share on other sites

Ljudi ovaj text me je odusevio evo vec mi komsa (mercedes fan)uzvraca na msn-u ali nazalost ostao je bez argumenata kaze mozda ce vise da zarade na sasiji hahahahahahahahahaha

Link to post
Share on other sites

Jel ste citali komentare u prilogu? :)

.... "Dobar vic, ako pristanu! Pa to bi jedino moglo da se radi u tajnosti, drugacije bi bilo neshvatljivo?! Otvorite haubu Mercedesa i ugledate BMW logo?"

ili

..."Nikada vise ne bih seo u jednog Mercedesa sa Bmw-ovim motorom,i ako dosada drugi auto nisam vozio..."

Link to post
Share on other sites
E sad M3!!?? Hmm pa tu je blizu

Toliko kompresora i ostalih govana i nije uspeo da pobegne,videli ste sta se desi kad BMW ima kompresor ili ne daj Boze turbo,tako da je ovo boranija

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Evo novih vesti u vezi ovoga, lepih naravno, to jest onih najlepsih, sto bi svi obozavaoci voleli da se desi, a cuo sam da se desilo!!!

Sta mislite sta?

Link to post
Share on other sites