Recommended Posts

Ljudi pomazite. Postaje strahovito iritirajuce. U voznji ponekad se desi kao da motor hoce da se ugasi tj. popale mi se ine led diode kao za chack engine i auto cimne u momentu pa onda nastavi. To mi se desava i kad vozim na benzin ( redje ) i kad vozim na plin ( cesce ) dok se auto ne zagreje, a onda sve to se malo smiri nije da se ne desava nego izgubi na ucestanosti. I ponekada kada upalim auto cuje se neko brujanje dok ne dam gas par puta kao da izturiram i onda prestane, pa me zanima moze li neko da mi objasni kako se cuje pumpa za gorivo kada dostigne neki stadium od 18 godina ne menjanja i bar 10 godina sipanja naseg "kvalitetnog" goriva. POMAGAJ TE DRUGOVI HOCU DA SE UBIJEM... :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Link to post
Share on other sites

da li ti se to desava prilikom max. broja obrtaja....znas ima ona blokada na 5900 obrtaja koja na trenutak #ugasi# motor....posle je sve ok...

Link to post
Share on other sites
da li ti se to desava prilikom max. broja obrtaja....znas ima ona blokada na 5900 obrtaja koja na trenutak #ugasi# motor....posle je sve ok...

Ma kakvi! :lol2:

Ovi simptomi mi govore da možda sa protokomerom nije u redu

Link to post
Share on other sites
Moguće da ti je zbog isparenja plina istrosio "razdelnik napona"{ne znam kako se drugacije zove :lol2: }

Moze biti i benzina kad čovek vidi kakavog je kvaliteta ovo nase gorivo :lol2: .

Link to post
Share on other sites
Sta je to i gde se nalazi? Kako se proverava?

Pa nalazi se u protokomeru :lol2: {tačnije ispod poklopca protokomera}.Za proveravanje ispravnosti češ ipak morati kod električara!

P.S Evo prokopao sam na netu i otkrio da se taj razdelnik napona još i naziva kao Potenciometar

Link to post
Share on other sites