PREDLOG ADMINISTRATORU


Recommended Posts

Jeste da je posaljem kod tebe pa posle ti da me mrzis. Ma necu da stvaram neprijatelje oko sebe.

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAAAAA :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D

Link to post
Share on other sites
Izem ti zenu koja gleda muskarca kroz auto,koja juri bivseg sportistu da ne bi radila nista i cijim megalomanskim zahtevima ni neka velika kompanija ne bi mogla pruziti sigurnost

Izem ti zenu koja ima dobar auto i odlicno ganja svoj posao a koja je sa muskarcem koji nema interesovanja ni za auto, ni za sport a ne zna ni da ganja posao....:D :D

Link to post
Share on other sites
Izem ti zenu koja ima dobar auto i odlicno ganja svoj posao a koja je sa muskarcem koji nema interesovanja ni za auto, ni za sport a ne zna ni da ganja posao....:D :D

Muskarac treba da ganja i zenu i decu,auto i posao a zena je tu da uziva u tim stvarima

Link to post
Share on other sites

Pravi muskarac treba da ganja DVE zene,DVOJE dece(ili vishe),DVA auta(ili vishe),DVA biznisa(ili jedan dobar) i da sam uziva u tome jer rinta ko KONJ pa mu se i MOZE.

Link to post
Share on other sites

Gde je nas kolega Dragance da nam prica o svojim zenama... hmmmm, nije to zajebancija sto on pravi kucu... rodjaci :)

Link to post
Share on other sites

Mojoj suprugi nije mnogo trebalo da shvati, na kom se mestu kod mene nalazi auto. Jeste da joj je u pocetku bilo krivo, ali sta da se radi.

Moj nacin:

1. Deca i supruga,

2. Posao,

3. BMW,

4. Extremni sportovi. (padobranstvo, ronjenje i skijanje).

Ali suprugi moras da posvetis pravu paznju u pravom trenutku, tako da Ti nikada nece zakerati sto nekada nemas dovoljno vremena za nju.

Posto se moj sin Andrej ( dosta ga clanova kluba zna, jer ima vise odlazaka negde sa klubom nego pola clanova zajedno), razbijamo od Need for speed-a, supruga nam se na kraju pridruzila. Jos samo Djina da malo poraste i ona ce na skupove sa nama.

Zapamtite prava stvar u pravom trenutku. :buba: ;) B)

Link to post
Share on other sites
Mojoj suprugi nije mnogo trebalo da shvati, na kom se mestu kod mene nalazi auto. Jeste da joj je u pocetku bilo krivo, ali sta da se radi.

Moj nacin:

1. Deca i supruga,

2. Posao,

3. BMW,

4. Extremni sportovi. (padobranstvo, ronjenje i skijanje).

Ali suprugi moras da posvetis pravu paznju u pravom trenutku, tako da Ti nikada nece zakerati sto nekada nemas dovoljno vremena za nju.

Posto se moj sin Andrej ( dosta ga clanova kluba zna, jer ima vise odlazaka negde sa klubom nego pola clanova zajedno), razbijamo od Need for speed-a, supruga nam se na kraju pridruzila. Jos samo Djina da malo poraste i ona ce na skupove sa nama.

Zapamtite prava stvar u pravom trenutku. :vampire: :vampire: :vampire:

He he he... potpuno si bio u pravu za one "talasne duzine"....

Poz!

Link to post
Share on other sites