Recommended Posts

enginedamperdc3.jpg

w600.png

e34 524td

Treba mi onaj bocni amortizercic. Mislim da je pravi naziv, amortizer motora. Znaci ne drzac vec bas amortizer koji se nalazi na donjoj strani motora. Evo nasao na netu nesto skoro identicno kao ovi amorti, mada mi ovi limovi ne trebaju. Nesto slicno njima.

Zanima me jel ima to isto i e34 525tds, ili bolje receno, koji motor ima zajednicki (isti) damper da bih znao od cega sve pasuje, pa da tako i trazim.

Link to post
Share on other sites

Mihajlo & Dacha654321

Nosace motora imas, a ovi amorti su izmedju prednjih i zadnjih nosaca. Imaju funkciju da smanjuju trenje, vibracije i jos pun kur.c funkcija. Gledao na stranim forumima, mnogi ih stavljaju pri tuningu auta, jer kako sam tamo procitao, neophodni su, e sad jbm li ga. Video jos da ih stavljaju ne samo dole nego i gore pored koske.

Ja ih imam 2 kom, po jedan sa leve i desne strane i nalaze se bas tu negde na sredini izmedju nosaca. Vide se kada dignem auto. Jedan mi nije dobar, pa ga hocu zameniti.

Nasao sam vec ali nisam siguran pasu li pa zato pitam da ne idem dzabe ako nije to to.

Inace cene su ako nekoga zanima, ovih amorta nesto preko 3.000din po komadu, a nosaci ako nekome treba su oko 4.000din. Cene iz prodavnica.

Link to post
Share on other sites