Recommended Posts

aj sredi malo te slicice

da mogu ostali da vide jer mislim da svi moraju da budu logovani na onaj forum da bi videli slike

Link to post
Share on other sites
' date='Mar 30 2007, 01:35 AM' post='2252']

aj sredi malo te slicice

da mogu ostali da vide jer mislim da svi moraju da budu logovani na onaj forum da bi videli slike

slab sam ti ja sa ovim,izgleda da ne umijem,nemogu drukcije da ih postavim bez ovako

ince to je ovaj crni BMW sa slicice

Link to post
Share on other sites

sve pohvale za felne i boju , a ni ostalo nije lose uopste

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Sta je radjeno na podvozju? Trap? Amorti? itd... to me dosta interesuje.... Reci mi koje su felne i gume, specifikacije istih... i reci mi jel radjeno nesto na motoru?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Sta je radjeno na podvozju? Trap? Amorti? itd... to me dosta interesuje.... Reci mi koje su felne i gume, specifikacije istih... i reci mi jel radjeno nesto na motoru?

sto se tice trapa on je fabricki inace sad zamjenjeno sve novo i osprijed i otpozadi samo su amortizeri sportski koni,motor je fabricki nije nista dirano,felme su BORBET 17 91-93 model,gume BF Goodrich Gforce profiler 205/40

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

steta sto ne moze uzivo da se vidi .....

Link to post
Share on other sites

uzivo je ludilo!

unutra NOV

zvuk extra

+ je i ozvuchenje extra (HU JVC chameleon....)

ali felne.... ah te felne!

ja sam ga nagovarao da matira ovaj hrom okvir oko prozora vec kad je matirao branike i grille!

Link to post
Share on other sites

uzivo je ludilo!

unutra NOV

zvuk extra

+ je i ozvuchenje extra (HU JVC chameleon....)

ali felne.... ah te felne!

ja sam ga nagovarao da matira ovaj hrom okvir oko prozora vec kad je matirao branike i grille!

cd player sam zamjenio stavio sam sad dvd sa navigaciojom marke pyle dok nesto drugo ne izletiMy Webpage

Link to post
Share on other sites

e jeba ga ukusi su ....... jebeni .... hehe , felne su legle do jaja

Link to post
Share on other sites

eto a meni se bas mahagoni svidja, a jos bolje ce da se uklopi kad mu stavim kozu po sredini boje mahagonija a sastrane crna

jedino jos na njega idu neki spojleri dobri da se stave, mislim da sam sa tobom DRAGANCE prica oko toga, pa me bas interesuje kakve spojlere sve mozes napraviti, ja sam ovamo po neki slika gledao, nesto sam odabrao samo neznam mozes li to napraviti

Link to post
Share on other sites

pa pazi , najbolje da na njega stavis M technic spojlere a napred od M-a e30 , ipak je to fabricka verzija i najbolje mu lezi , osim ako nisi za bas nesto extreme varijantu , ti kazi pa cemo videti .....

Link to post
Share on other sites

pa pazi , najbolje da na njega stavis M technic spojlere a napred od M-a e30 , ipak je to fabricka verzija i najbolje mu lezi , osim ako nisi za bas nesto extreme varijantu , ti kazi pa cemo videti .....

dadafh5.jpg

sasasx5.jpg

recimo ovi crni spojleri mislim da se zovu M technik 2,nisam siguran, snjima bi bio prezadovoljan

000011tq6.jpg

ovaj je isto ludacki,neznam ako imas ti nesto interesantno posalji mi pa cemo se dogovoriti

Link to post
Share on other sites