Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ima,nazoves 064/1500797 trazis Sinisu,radi super,Lumarfolije,dobijes garanciju,a mislim da je cifra od 100-120 eur,zavisi od povrsine stakla,u stvari da ja ne kenjam nazovi pa vidi i da on mislim da zivi u Futogu. :D

Link to post
Share on other sites

pa izasao me oko 4500eura. tek sam ga uzeo pa ne znam koliko je reg. za njega a reg. je na BIH tablice tako da ti vjerovatno nista ne znaci... :D

Link to post
Share on other sites
hvala druze... :)

evo jos jedna slika... :)

n1182217288_30187653_5692.jpg

Na ovoj slici se vidi da je kozni volan, a na slikama enterijera mi se cini da volan nema kozu. Da je to u pitanju tvoj auto ili si nakacio neciju sliku?

Izvini unapred ako gresim. :) :) :vampire:

Link to post
Share on other sites
Na ovoj slici se vidi da je kozni volan, a na slikama enterijera mi se cini da volan nema kozu. Da je to u pitanju tvoj auto ili si nakacio neciju sliku?

Izvini unapred ako gresim. :) :) :vampire:

Oko sokolovo :)

Eto kad neko postavi neku sliku, nek napise odmah cija je, jer je glupo da se lazemo.

Inace auto je bas ono, samo mi smeta automatski menjac, no nema veze.

Link to post
Share on other sites

prije svega postavio sam samo sliku a mislio sam da je nebitno cija je... nisam ja ni rekao da je moja... a kad me pitao covjek rekao sam. Kum nema forum tako da cu postavljati ja slike njegovog auta eto unaprijed da vas obavjestim posto izgleda da treba!! :)

Link to post
Share on other sites
prije svega postavio sam samo sliku a mislio sam da je nebitno cija je... nisam ja ni rekao da je moja... a kad me pitao covjek rekao sam. Kum nema forum tako da cu postavljati ja slike njegovog auta eto unaprijed da vas obavjestim posto izgleda da treba!! :)

Ovde su slike automodila, clanova ovog foruma.

Kada kacis slike u ovoj temi a ne napises da to nije tvoja slika, onda se to podrazumeva kao slika tvog auta, zar ne?

Sa druge strane, slike auta tvog rodjaka stavljas u nekom drugom topic-u, jer se ovde nalaze samo slike tvog automobila.

OK, sve reseno, uzivaj.

Link to post
Share on other sites