Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

naravno da nije, bmw ako je u dobrom stanju zna dosta malo da troshi sa velikim kubikazama, meni moj 2.8 trosi po gradu 12-13... na otvorenom u petoj na 2500rmp 8l...

Link to post
Share on other sites

ma da... jeste da po gradu trosi jbg... al na otvorenom se spusti lijepo potrosnja... sad ako mu je vjerovat na onoj kazaljki za potrosnju ide mi cak nekad i ispod 8-9L...

Link to post
Share on other sites

Mozda se 530i nosi lakse sa tom tezinom, kao jaci motor, nego 525i na primer... Pa mu je lagano....

Link to post
Share on other sites

ma sto se mene tice ja bi najradje da mu stavim plin.. jer ipak po gradu bi mi bas trebao jer se stalno vozim a voznja bi mi bila skoro duplo jeftinija.. al jbg traze mi 1000eura za plin... :)

Link to post
Share on other sites

Nemoj da mu stavljas plin, zato sto ce benzin jos pasti ( cena ) a i ipak je to v8 :)

A da znam da za 525i nije problem da se nosi, ali 530i je jos lakse....

Plus racunaj da ce ti plina trositi 2 litra vise u gradu.... i to mu skoro dodje to....

Link to post
Share on other sites

jbg ljudi ne bi ga ja stavio da ne moram.. ja sam non stop u auto tako da bi mi se vrlo brzo isplatio.. pogotovo po gradu. na otvorenom bi ga ja vozio na gorivo al me grad ubija... a zasto da ne stavljam plin od 1000eura?

Link to post
Share on other sites

A sto da ne stavi plin? Pa na toliki motor i tu snagu uopste nece osetiti nikakav gubitak. Mislim da je ovo prava varijanta za plin. Kada kazem plin, mislim na neku krstenu varijantu.

Link to post
Share on other sites

Bmw ti je super,pogotovu je redak sa tim motorom.

ako ugradjujes plin toplo ti preporucujem sekvent ac,mi ga imamo u nekoliko automobila 535i,a i ja ga uskoro ugradjujem kod mene.veruj mi bices odusevljen,nema razlike uopste,a u 535i trosi 17l na punom gasu.

Cena sa ugradnjom je 750e u nisu,za sestaka,za tebe je malo vise zbog dve dodatne dizne.

Link to post
Share on other sites