Recommended Posts

:)

E pa ne znam dal' ste znali ili ne, na danasnji dan prije dvije godine forum BMW Club-a Serbia je poceo sa radom :preved: Dosta uspjeha je ostvareno za svo ovo vrijeme, imamo 1361 reg. clanova, 53601 napisan post... Imamo registrovan klub i sto je najvaznije imamo Vas, clanove bez kojih ovo ne bi licilo ni na sta... Sakupili smo na forumu dosta informacija, pomazemo jedni drugima koliko god mozemo, druzimo se po okupljanjima i sto je najbitnije mnogooooooo volimo BMW ;)

Neka nam je svima srecna godisnjica foruma.... :thumbsup: :2u4pvecna8: :hunter: :kiss3:

veliki pozz. od ekipe iz administracije.... ;)

ps. ocekujem i ostatak administracije da se oglasi :)

Link to post
Share on other sites

Kako ne bi znali :)

Trudimo se koliko mozemo da bude sve kako treba.

Uskoro ce i novi dizajn sajta i foruma :) vreme je posle 2 god. da se malo izmene neke stvari.

Link to post
Share on other sites

srecan nam jubilej, sto se tice dizajna , ne bih ja tu nista diro

Link to post
Share on other sites

svaka nam cast ....svima , pogotovu sam ponosan na admin % MOD TEAM ..... ali bez vas clanova ....ne bismo mogli nista......hvala ljudi

Link to post
Share on other sites

Bravo momci odusevljen sam samim nacinom rada sajta i foruma i extra jeeeeeee............. :)

Link to post
Share on other sites

Svaka cast momci, forum je najjaci :bb: , da proslavi jos mnogo godina rada, i da se jos dugo dugo druzimo!!!!!

:) :ola: :) :2u4pvecna8: :thumbsup: :preved: :hunter: :kiss3: :drive2:

;) :e30:

;)

Link to post
Share on other sites

Best wishes. Svaka cast, svima sa foruma, a posebno osnivacima foruma na celu sa El presidentom i Adminima. Jos jednom sve najbolje. :) :) :2u4pvecna8:

Damarus posalji mi recept za tortu. Najjaci si sa tortom. Ljiljo svaka cast za izbor pesme. Fredi je Fredi.

Link to post
Share on other sites

Srecna nam godisnjica,narocito admin i mod timu koji su stvorili nesto ovako dobro u cemu svi mi,ljubitelji BMW-a uzivamo :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :preved: 'Ocemo li veceras malko na Banjici :heat: :D ????

Link to post
Share on other sites