Recommended Posts

auto je odlican,stalni servis u zvanicnom bmw-servisu sa servisnom knjizicom od PRVOG vlasnika ,mala kulometraza,utegnut, jako prihvatljiva cena ,tako da je sve to bilo presudno da auto zadrzim za sebe

evo kako to izgleda :preved:

veceras ili sutra malo vise slika :heat:

553759786_Big.jpg

553759786_2_Big.jpg

Link to post
Share on other sites

za sad se vozi ovako ... kao auto za svaki dan.. dobro mozda ce malo da se nalicka, spusti i neke lepe felnice i to joj je to od mene :preved:

Link to post
Share on other sites

;) pa tako nesto ...tj malo vise kostala .usralo me (uzeo sam je na aukciji).

a evo sada sam izasao iz garaze i prekontrolisao je .ima jedno sediste malo pocepano i kocnice mislim da treba da se zamene za tehnicki a mozda i ne moraju ,auto koci dobro nego malo struze kad se koci a to cu videti sutra (mozda je od stajanja),korozije nema nigde koliko sam video .. svecice,ulje,akumulator i svi filteri stizu sutra za montiranje.

Link to post
Share on other sites

auto na kome je istekao tehnicki platis negde oko 50 evra i ides tehnicki ,uplatis osiguranje podignes tablice i picis( sve se ta papirologija zavrsava cirka 1 sat max)

osiguranje me ne kosta nista posto ga vozim na duple table,tehnicki je na 2 godine( razvuce se i do 3 sa odlaganjem) ,izduvni gasovi se rade posebno( ne zavisno od tehnickog 4 god) kakav porez(prvi put cujem)?

interesantno je za osiguranje da se boduje i godinama sve manje i manje placas ja npr placam 50% .a to sve zavisi koliko dugo imas vozacku,dali si pravio neke havarije saobracajne itd itd.ali npr da me uhvate pijanog em sto cu da platim debelu kaznu(pandurima) nekih 700 do 2000 evra u zavisnosti od promila ( a ako jos napravim neku havariju tu sam tek najebao ) sledece osiguranje je maximum i godinama ga posle smanjujes..

Link to post
Share on other sites

cudi me da neznas za porez tj te takse za stare automobile, kao i za dizele recimo

2 godine tehnicki za auto tih godina ???

izduvne gasove na 4 godine ???

mora da imas debele veze

Link to post
Share on other sites
dobro je samo sto je sve lepo organizovano,zavrsava se po hitnom postupku i oslovljavaju te sa gospodine :dance3:

ostalo ZERO

izgleda da nama fali ta organizacija i kultura..............

Link to post
Share on other sites