Recommended Posts

m50b25... primetio sam od skora da mi se auto na benzinu gushi u odredjenim obrtajima. nema pravila kada. nekada se zagushi od 2 do 3k rpm, nekada od 3 do 4.5 itd. gushenja se manifestuju u vidu samo slabijeg potezanja motora tada. znachi nikakvo trokiranje, shtucanje i tome sl. hochu odmah da napomenem i to da protokomer ne radi (ko ga jebe) nije on sigurno. ne radi vech 2 godine pa me nije zajebavao tako. na dijagnostici je izbacivao greshke protokomera (o5 ko mu jebe mater) i senzora na radilici. ok. uzmem ja novi senzor radilice i bregaste i promenim. kada sam ishchupao senzor radilice nashao sam na njemu jedno 5mm kojekakve masne shtroke. sada na dijagnostici izbacuje samo greshq protokomera (jebo mu pas mater bash). i o5 isto. e sad, od nedavno sam stavio i novi zadnji lonac ali sa 525 12v. gledajuchi po netu primetio sam da postoji razlika izmedju mog i tog u promeru cevi. chini mi se da je kod 12v manji prechnik za neka 3mm. ne znam kakva je razlika u zadnjem loncu unutra? pri montazi u auspuh servisu mi nishta nisu rekli...

pitanje glasi: moze li to biti uzrok?

ne znam kako se to odrazava na izduvu ali... za usis znam kada postoji restrikcija da se ona osecha samo na vechim obrtajima...

dajte neko mishljenje majstori...

Link to post
Share on other sites
...kad hoces da ustedis na auspufuuuuuuuuuuuuuuuuuu :)

nisam bre hteo da ushtedim nego sam to izvalio kasnije sam i kada sam zvao lika pitam ga jel to sa 24v ili sa 12v? kaze on pa isti su... pa isti su qrac moj...

Link to post
Share on other sites

babicu opet si poceo da duvas neku losu travu

stavi ispravan protokomer i vozi se kao covek

tvoj auto je vozen do skoro i na metan i na plin

plakni dizne stavi ispravan protokomer i vozi se

Link to post
Share on other sites

:) :( :( :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D B) :pleasantry: :pleasantry: :pleasantry: :pleasantry: :pleasantry: :pleasantry: :pleasantry: :pleasantry: :pleasantry: :pleasantry: :pleasantry: :pleasantry: :pleasantry: :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

primetio sam da mi se to deshava i na plinu...

manje je, ali se deshava...

iz toga zakljuchujem da nisu ni dizne ni protokomer ni sonda

jel ima neko da mi da komp da probam?

...Mishko?

Link to post
Share on other sites