Recommended Posts

Od juče je počeo servo volana da me muči....Kad krenem da motam na leru on malo malo pa počne da blokira i pišti...pa popusti i onda opet isto...To samo kad je mraz napolju pa se pitam da li je i to do kaiševa jer se su počeli da pište??? inače servo mi normalno radi na većim temp....

Link to post
Share on other sites

verovatno ti je ulje lose,a zbog niske temperature se zgusne pa pocne i kajis da proklizava,koji je otpusten ili losh....:)kada se zagreje i ulje se malo razredi pa onda se pumpa lakse okrece i kais ne kliza

Link to post
Share on other sites
verovatno ti je ulje lose,a zbog niske temperature se zgusne pa pocne i kajis da proklizava,koji je otpusten ili losh....:)kada se zagreje i ulje se malo razredi pa onda se pumpa lakse okrece i kais ne kliza

Sorry bata

Misliš otpušta kada je hladno :) ? A zgusne kada je toplo.

Link to post
Share on other sites
Sorry bata

Misliš otpušta kada je hladno :) ? A zgusne kada je toplo.

mislim bas kako sam nappisao,ne razumem sta ti nije jasno?

ulje je gusce dok je na nizoj temperaturi,zato se i pumpa teze pokrece i kais proklizava,dok kada se zagreje,ulje je redje i pumpa se lakse okrece

Link to post
Share on other sites

@Baki

malo je veci sex zameniti kaish nego sipati lje :) :(

@///M8

kako, leba ti, moze da se zgusne kad je toplo?!?!

uzmi litar ulja, drzi ga napolju, probaj da odspesh malo onda, pa ga posle zagrej, i probaj da sipash onda, pa vidi kad je redje!

Link to post
Share on other sites

Sorry u pravu ste! :)

Mislio sam da wice govori o ponašanju kaiša pri niskim temperaturama.Tek sada sam protumačio njegov post.

Šta ćeš prsti su mi brži od mozga :( .

Link to post
Share on other sites

ok....

ne zuri nigde polako

sto bi rekli

strpljen spasen :)

mada sto se tice ulja svakako ga je dobro svremena na vreme zameniti....koristi se atf ulje....

ja sam kod mene menjao ulje pre mesec dana....staro je bilo strasno crno i prljavo i smrdelo da paljevinu :(

Link to post
Share on other sites
Pa na letvu sam mislio.

Ne znam kakve veze ima ulje sa ovim problemom?

brate ti kao veliki poznavalac trebao bi da znas da se ulje u upravljackim sistemima svremena na vreme treba zameniti

Link to post
Share on other sites