Recommended Posts

Pa naravno da se ulje menja, ali covek misli da ulje nije problem u ovom slucaju.... Ili nisi razumeo njegovu recenicu....

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

opet problemi pa da malo osvezim temu,ponovo mi svremena na vreme pocne da zuji pumpa,kada malo spadne nivo ulja,dolijem ulje i problem se malo resi,ali primetio sam da mi po malo vlazi na manzetnama.cele su ali pusta na spoju,dali se nesto moze uraditi sa tom letvom osim zamene,posto pretpostavljam da zamena manzetni ne moze resiti problem

Link to post
Share on other sites

Da se nadovezem i ja sa jednim pitanjem...radi se o kockici sa servo letvom,otisle su mi manzetne,menjam ih ali me zanima da li je posle tog zahvata potreno centrirati trap ili ne?!

Link to post
Share on other sites

Ne

Link to post
Share on other sites
opet problemi pa da malo osvezim temu,ponovo mi svremena na vreme pocne da zuji pumpa,kada malo spadne nivo ulja,dolijem ulje i problem se malo resi,ali primetio sam da mi po malo vlazi na manzetnama.cele su ali pusta na spoju,dali se nesto moze uraditi sa tom letvom osim zamene,posto pretpostavljam da zamena manzetni ne moze resiti problem

Letva volama ti pusta ulje vjerovatno ti je pri izdisaju i ona ti i pravi te zvuke,skini mandzetne pa pogledaj jel ima lifta u letvi i dje bali ulje...

Link to post
Share on other sites

Moze da se uradi reparacija mada ne znam koliko ce to da drzi vodu,zavisno koliko ti daju garanciju a inace polovna letva volana za e36 naravno ispravna bez garancije koja moze isto da ti vrisne za mjesec dva kosta od 80e do 120e

Link to post
Share on other sites

pa zato i pitam,jer kako mogu znati dali je i ta koju ozmem dobra,prethodni vlasnik je ovu zamenio pre 20ak hiljada a placena je 150 e sa ugradnjom,tako da bih je radije sam remontovao ako postoji mogucnost

Link to post
Share on other sites