Recommended Posts

svaka cast prelep slide show........

Link to post
Share on other sites

Ma slide je super, slike su super, sve je super brate,

svaka cast za trud i promociju kluba jbt. treba biti fer prema coveku!

Link to post
Share on other sites

Ma extra je odradjeno nego samo kazem sta sam pomislio, svaka cast za trud.

Moglo bi da se uradio tako nesto ali samo sa masinama iz kluba pa da bude prava promocija.Ako neko zna i ima volje da se zanima eto mu ideje.

Link to post
Share on other sites

Ta ideja za slide sa nasim kolima iz kluba je i meni pala na um dok sam gledao...

Eto, ja sam sredio divx, neka neko drugi sredi slide iz kluba :dance3:

Bilo bi extra!

Link to post
Share on other sites

I ja sam ga cekao zbog odgovora a on se zagubi....

Kontam da se posle ispita tek sada zapio negde u bircuzu...

Ja mislim da je to radjeno u movie makeru koji ide uz WinXp.... ili samo uz service pack 2.

Link to post
Share on other sites

OK. Sve pohvale...Samo slazem se za logo. Trebao si uzeti logo kluba...

Ja sam dosta razmisljao, ne o slajd sou, vec o pravljenju spota za klub. Samo...prevelik je to zadatak sa dosta cimanja..Trebalo bi sakupiti sto vise video materijala iz raznih uglova snimljene iste scene i sa istom kamerom, zbog kvaliteta videa. Lose je kad se uzmu segmenti sa kamera koje daju razlicit kvalitet slike. Verovatno je to neko od vas vec kontao...u sustini moglo bi se uraditi, samo vremena i dobre volje...Dobro je samo poceti sa necim, pa posle ce ici sve bolje i bolje.

Opet kazem, sve pohvale za ovaj slajd sou jer polako pocinje da se razradjuje i ta tema..

Link to post
Share on other sites

Hvala ljudi, hvala :) Program je najobicniji Moviemaker :D Logo... Nemam pojma, tu slicicu sam skinuo, ne secam se odakle. Ne bi mi bio problem da odem u topic gde su svi automobili iz kluba, poskidam slike i napravim slideshow, stvarno je jednostavno. Ubacis slike, pesmu i gotova stvar, ja sam ovo pravio dvadesetak minuta mozda :)

Sto se spota tice, mozemo na Banjici sledeci put da snimimo nesto, ali neka neko ponese dobar fotoaparat ili kameru, pa cemo polako da obradjujemo materijal ;)

Link to post
Share on other sites
Sve pohvale za trud i rad a sto se tice automobila na slikama svaka me je u srce pogodila....

Narocito ona prva trecina... :D

Link to post
Share on other sites