Recommended Posts

Naleteh na neki forum, gde posaljete podatke tipa serijski broj, model, godiste i administrator vam posalje kod, potpuno besplatno. Licno sam isprobao, i dobio odgovor tj. u roku od pola sata. Ako nekom treba kod, a ne placa mu se dekodiranje, nek mi posalje podatke za isti, a ja cu proslediti isti!

Naime, u pitanju je baza koja sadrzi podatke za nesto starije modele, tako da postoji mogucnost da nece moci na sve zahteve da odgovori!

Link to post
Share on other sites

Blaupunkt BAVARIA C II

7 649 455 041

X0 577 920

BP9455X0577920

65 12 9 061 563

To je od brojeva sto ima na njemu.

Iz e30 320i 05/1988 je izvadjen.

Link to post
Share on other sites

Pismena stvar. Ja sam na predhodnim autima isti pisao obrnutim redom na suncobran suvozaca. Mrzilo me to da pamtim. :) :) :vampire:

Link to post
Share on other sites

Ljudi, kome treba unlok nekog radija, a clan je kluba i zivi u BG , nek se javi, mi to resavamo uglavnom za dan i naravno za clanove ce biti za dz. Podrzani svi modeli radija, jedino kontaktirajte radi vremena, jer u servisu uvek imamo puno posla.

br, skkeptik !

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Naleteh na neki forum, gde posaljete podatke tipa serijski broj, model, godiste i administrator vam posalje kod, potpuno besplatno. Licno sam isprobao, i dobio odgovor tj. u roku od pola sata. Ako nekom treba kod, a ne placa mu se dekodiranje, nek mi posalje podatke za isti, a ja cu proslediti isti!

Naime, u pitanju je baza koja sadrzi podatke za nesto starije modele, tako da postoji mogucnost da nece moci na sve zahteve da odgovori!

treba mi code za becker

BMW BAVARIA C ELECTRONIC

BE 0728 W 7550436

HVALA UNAPRED

Link to post
Share on other sites