Recommended Posts

pa lepo, kada vozis i dodjes u drugu pa na kocnicu probaj da ne pritisnes kvacilo na tom zaustavnom putu da vidis sta ce da se desi, motor ce da pocne da trokira i na kraju da poskoci protresajuci kompletan auto, zato ti covek kaze da izgleda kao da ti ne odvaja kvacilo.

Link to post
Share on other sites

Ne trese kad krecem mada imam osjecaj kao da kvacilo odmah odvoji.......Mada npr kada vozim cetvrtom pa stisnem kvacilo ubacim u trecu i kad popustam kvacilo na ono odvajanje osjetim jedva primjetnu vibraciju.

Link to post
Share on other sites

otidji do majstora podesi predpalenje, normalno sa aparatom, ne od uva, proveri dal vakum na razvodniku radi tj dal kasni palenje i promeni nosace na menjacu posto verujem da su ti i oni od silnog trzanja pokidani i nece da trza.

bem li ga mozda je i senzor :)

Link to post
Share on other sites

Pa moguce jer nekih puta kad je hladan trza a kad ugrije onda i nece puno....Kad mu smanjim ler gas onda je bolje,mada ler gas hoce da varira.....Probao sam da ga ocistim,prenocio je u razradjivacu i sijao je unutra ali opet isto,a ne mogu u NK da ga nadjem da ga kupim.

Link to post
Share on other sites

Ja vam mozda dosadih sa pitanjima ali sta cu sve me zanima......Imam jos 2 pitanja////////Ne radi mi pokazivac potrosnje sto stoji ispod obrtomjera i zanima me jel normalno da su mi crijeva od vode malo tvrdja i kad na radnu temperaturu otvorim bocu od vode kao da izadje vazduh,opet je zatvorim i crijeva su meka kao da nista nema u njih

Link to post
Share on other sites