Recommended Posts

Bio M30 pod haubom (530i) '88. Sada iz razloga sto je zedan zamenjeno mu srce na zalost....

Prepakovan je - unutra je sada M50TU (VANOS) 2.0 24V i osim karoserije i sedista sve ostalo je '94

Alpina felne 8,5Jx17''(225) napred i 9Jx17 (235) nazad, crna svetla napred, malo prepravio stopaljke, blago spusten (plave opruge), sekvent.... i mislim da za sada stajem - drmnula i mene svetska kriza.

Za sada ostaje ovako da ceka bolje dane.

Ako moze neko da me uputi u vezi tog desavanja na Banjici Nedeljom u 19h...? Hvala unapred!

1211200832071pf8.jpg

w640.png

1211200832091zt0.jpg

1211200832141ke1.jpg

1211200832151di9.jpg

1211200832171va6.jpg

1211200832181dw0.jpg

1211200832191hu0.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Auuu, OPASNA petarda, skroz.

Izabrao si najbolje felne, svaka cast.

Nakaci slike enterijera.

A posto oznaku nisi skinuo, vracaj 3.0 pod hitno; on to zasluzuje!

Link to post
Share on other sites
Auuu, OPASNA petarda, skroz.

Izabrao si najbolje felne, svaka cast.

Nakaci slike enterijera.

A posto oznaku nisi skinuo, vracaj 3.0 pod hitno; on to zasluzuje!

Slike enterijera cu staviti, sada sam iz nocne pa nisam za slikanje a 3.0 mozda bude opet, sada su mi skresali platu za 50% i mora ovako. Steta da stoji - mora da se vozi!!!

Inace pozdravljam te, komsija! Zemunac!

Link to post
Share on other sites

Bogami sada oni predlozi o povecanju poreza i registracije na vozila preko 2000 ccm pa cak i ispod toga su zabrinjavajuci. Iako on zasluzuje 3.0 nasi dzepovi nisu bas toliko duboki da za auto star 20 godina placamo registracije preko 500 evra. Nazalost tuzna istina. Jeli gde ste vi u zemunu??

Link to post
Share on other sites
Petarda ubica,di jaja izgleda,a felinice....NO COMMENT,bruka su,jesi razmišljao da mu zatamniš stakla,bio bi još zajebaniji i daj enterijer ;)

Naravno da sam razmisljao - zatamljivanje stakala 30-50% je sledece, pa xenoni, pa kada bude bilo para za farbanje radicu nesto na haubi (razmisljao sam o serafimu- andjeo sa sest krila, gde bi vrhovi srednjih krila prelazili na stranice i nastavljali se u horizontalne linije) ali sve to samo sa malo tamnijim nijansama sive metalik. Slikam za svoju dusu pa cu da sastavim to sa mehanikom i masinom. Ali morace da ceka sve to...

Link to post
Share on other sites
felne extra!!odlican primerak e34ke!!znas koliko mi je bolno ovo da kazem posto posedujem isti model!ono sa shtopom cool fora,neprimrtno,a opet...zanimljivo!kako si dosao na ideju?

Ideja...hteo sam malo da ga podmladim - unutrasnja linija stopke mora da bude paralelna, tako "ne uvlaci" stopku unutra vec ostaje napolju kao kod E39. Neprimetno je ali mu bolje stoji po mom misljenju. Ako hoces objasnicu ti kako, nije tesko - par sati posla ima.

Link to post
Share on other sites
Bogami sada oni predlozi o povecanju poreza i registracije na vozila preko 2000 ccm pa cak i ispod toga su zabrinjavajuci. Iako on zasluzuje 3.0 nasi dzepovi nisu bas toliko duboki da za auto star 20 godina placamo registracije preko 500 evra. Nazalost tuzna istina. Jeli gde ste vi u zemunu??

Relacija Galenika-Prvomajska

Link to post
Share on other sites

Mislim da sam ovaj auto vidjao ispred ulaska u bazu S.A.J-a u Batajnici. Ispravi me ako gresim. Inace petarda je babarogaaaaaaaaaaa. ;) :D :acute:

Link to post
Share on other sites
OK - ukapirao za citiranje postova!

Sorry - kasno sam video!

Usvojeno!!!

Sto se tice citiranja postova ne citiraj post iznad tog koji ti postavljas kao sledeci, a ako imas potrebu za time kao ovako nesto sto ja radim sada to je OK.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.