e36 320i Coupe '94


Recommended Posts

Cao,

Evo par fotki BMW-a kojeg ja vozim, e36 320 coupe M50 '94 god.

Poceo sam po nesto da radim na njemu i imam nameru da ga sredim da bude skroz onako kako sam ga zamislio.Verujem i uz Vasu pomoc.

dsc00767wz5.jpgdsc00768ia1.jpg

dsc00770ow5.jpgdsc00777uy7.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odlican autic , boja je prelepa , rep mu stoji savrseno , ako ne gresim ovo je bio shonetov auto????

Link to post
Share on other sites

Jeste, kupio sam ga od shoneta pre nesto vise od godinu dana. Bilo je tu nekih stvarcica koje je trebalo i jos treba srediti ali u potpunosti sam zadovoljan autom. :D

Link to post
Share on other sites

Uh ubio se za bušenje na 2,8 pa da bude azdaja :D

Link to post
Share on other sites

Uh ubio se za bušenje na 2,8 pa da bude azdaja :D

Svakako sam odlucio da svratim do Sabca. Hteo bih da se vidimo i upoznamo, da uzmem one vodjice za prozore i verujem da si pun interesantnih ideja po pitanju mog auta. Zvacu te...

Pozzz

prelijep coupe.... :) ako odlucis da prodajes sjedista javi :)

Sedista necu prodavati, bar za sada. Ali ako te zanimaju zadnje stopaljke i zmigavci dacu ti ih veoma povoljno.

Pozzz

Link to post
Share on other sites

ako neko ima ideju .... onda je to klinik

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

koje su ti dimenzije guma??? kachi li gdje?

Gume su napred i nazad 17" 225/45 i nekaci nigde i sa pet osoba, mada je veoma blizu ruba.

Pozzz

Link to post
Share on other sites

oce li biti nesto od turba?????

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

oce li biti nesto od turba?????

Prvo da se izvinim za duzi period neaktivnosti na forumu, "al sta reci" gomila obaveza itd.

Sto se tice turba, naravno da ce ga biti. U medjuvremenu su kupljeni jos poneki delovi tako da ce konkretnije radnje da se odrade tek kad sve bude komletno u garazi. Naravno o tome cu Vas obavestiti a verovatno ce mi trebati i poneki savet.

Pozz :)

Link to post
Share on other sites

Extra izgleda samo sto bi ja tu obrvu na farovima prebacio na donju stranu...sjedista su mu vrh...extra auto,nema sta...

Dobio je nove farove "Angel eyes xenon optik - black style" i vishe nema tu obrvu.

Link to post
Share on other sites

pravi lipicaner je auto :acute:

menjaj i zadnje stopke samo u black ili dimljenoj varijanti ima da chuchiiii leleeee :) ovako nesto

Menjam ih chim nadjem nekog da kupi ove u neku black varijantu, te na slici su 5+

Link to post
Share on other sites

Evo jedna fotka sa novim farovima. Evo i nocne varijante

spa0114ct5.jpgspa0115dv5.jpg

Fotka nije bash neka zbog svetla ali odlicno mu cuche.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

majstore svaka cast, perverzno predivno; bix :preved:

Pa zemljak svaka pohvala za makinu,prelep je. :D

Hvala na lepim kritikama! Malo sam zapostavio auto zbog gomile drugih obaveza ali evo sto sledece uskoro ide su novi gasni,sportski amortizeri u kompletu sa oprugama koji su skoro stigli a stizu i dizne od 440ccm na 3 bar.Uz to cu kompletno izmenjati sve one druge stvarcice vezane za ogibljenje i vesanje.Takodje jedna od stvari koje treba da uradim je reparacija servo letve volana jer je ulje vec ozbiljno pocelo da curi.Ono cemu se ponajvishe radujem je sto cu uskoro konacno kupiti i VEMS koji ce sve ove džidžabidže koje sam razvukao po celoj kuci kada se ugrade u auto da kontrolise. Tako da ostaje vrlo malo stvari koje nedostaju da moj san polako pocne da se ostvaruje. Toliko od mene, kad bude nekih novosti i vremena pisem.

Link to post
Share on other sites