e36 320i Coupe '94


Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Evo sta je meni Deda Mraz doneo! :pleasantry: :lol:

spa0296st1.jpg

Dodatno hladjenje za Vrucu Masinu!

spa0297fc0.jpg

Josh malo hladjenja vrelog ulja!

spa0298cw2.jpg

Taman za radilicu 2.8 i 650+ks

I Novi FEN!!!

spa0299ou5.jpgspa0300xr1.jpgspa0301ah9.jpg

Klipovi, dihtung glave i srafovi glave stizu za mesec dana pa se masina moze sklapati! Bice fotke!

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Projekat se radi, doduse malo sporije ali ide. Bice fotke...

Od delova josh samo nedostaju ALU M3 zamajac sa kompletom kvacila Helix.

Za koji dan se busi blok, obradjuje glava i sklapa motor.

Link to post
Share on other sites

spa0317.jpgspa0158.jpg

spa0314.jpg

Ovo sam ja nesto pokusavao da prikazem izgled prednjeg branika ali nisam bas neki strucnjak.Sustina je da se maksimalno otvori intercooler.

Poslednja fotka je trenutni izgled. Naravno branik se farba u crno i idu crne mrezice dok na IC ne bih stavljao nista.

Link to post
Share on other sites

Da, da dodam uzeo sam i usisnu granu od M3 ali mi treba medju flansna pa ako je neko vec tako nesto pravio bio bih mu zahvalan

na informacijama gde je pravio ili bar neki crtez?

Link to post
Share on other sites

Svidja mi se branik zadnji.Ovaj sto si odradio je prevelik.Jeste da je to dobro za intercoler ali kako naci reshenje za otvor na braniku zbog njega ako vec nisi nashao...

Link to post
Share on other sites

Nije problem napraviti otvor kakav god hocu a da pri tom to bude odradjeno veoma profesionalno jer imam drugara koji se bavi bash takvim stvarima tj. plastikom i on kaze "samo nacrtaj sta hoces i tako ce biti".

Link to post
Share on other sites

Sto ljudi, sto i jedan ukus... Sto bi moja drugarica LJilja rekla, o ukusima ne treba raspravljati, bitno je da se tebi svidja...

Link to post
Share on other sites

Sta sam nocas propustio? , hmmm NISTA, ma propustio sam ceo projekat i tek sad vidim ovo cudo i mogu ti reci svaka cast, mozda bi u mojoj varijanti bio malo blazi po pitanju zadnjeg branika ali i ovako nije loshe, to oko makine radis odlicno i nadam se da se blizis kraju projekta. Zelim ti puno srece u buducem radu i daj malo fotki ali detaljnijih.

Link to post
Share on other sites

Izvin'te sto nisam pisao, evo veceras stigao iz Italije posle desetak dana neke obuke. Obecavam da ce biti detaljnijih informacija u buduce a i slikica!

Link to post
Share on other sites