Kuda za novu godinu?


Recommended Posts

najverovatnije kod kuce u krugu porodice i prijatelja,a i deca su tu tako da i da zelim da idem negde nema sanse....

Link to post
Share on other sites

Ako moji roditelji budu mogli da nam pricuvaju decu, supruga i Ja na Taru, na tri dana ( u vojno odmaraliste), a ako ne kuci sa decom i prijateljima.

Link to post
Share on other sites
sa djevojkom nedje...

ako ko naleti u HN ocekujem da se javi :)

Ja sam planirao al jbg devojka radi 31. pa ne mogu da stignem :)

Ipak ce neka kucna zurkica

Link to post
Share on other sites

Klinja, ja, televizor, chips ili neke druge grickalice, zaspim kasnije i ujutro se probudim sa sacuvanih 100 evra koje sinoc nisam potrosio. A sve je to tako jer je nova godina kao takva izgubila na znacaju, a da znam da ce sledeca da bude bolja slavio bi je itekako. Zao mi je ako sam nekoga smorio nije mi bila namera. :angry:

Link to post
Share on other sites

Ispod Jorgan planine, a ako nadjemo smestaj onda na Vlasinsko jezero u nekoj vikendici sa kaminom, a napolju veje sneg i .............................................

Link to post
Share on other sites

ja 31 radim al mi opusteno tad mi rodjendan :rolleyes: tako da ce biti veselo.....

Link to post
Share on other sites
Ja cu u Budvu. E sad gde...?

Ne znam ni da li ima nesto a da nije Lepa Brena na trgu. Mada litar loze pa udri Mujo...hahahaha

a bice sigurno po kaficima nesto, ne znam ko je u trokadero u budvu... mada lepa brena nece pjevat samo svoje pjesme podrazumjeva se...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.