bmw tusiranje


Recommended Posts

jeste da mi je danas u glavi malo cudno,od sinocne slave,jeste da sam krenuo da malo zalijem zenin rodjendan,ali sam se rasvestio kad me je istusirao moj Bmw. sta se desilo?sednem u kola,vidim tragove vode koji su pomalo kapali ispod one plastike kod prednjih zvucnika,nista alarmantno ali cudno(u pitanju je vozaceva strana,jer je i bio nagnut na tu stranu).hajde pogledat cu sutra,jer vec pada mrak a i pada kisa,te startujem kola i krecem,kad me sa shibera zalije mlaz vode!pravo na glavu i u krilo.jebte,sta je ovo,treba mi pampers?upali mi se lampica da je zapusen odvod od shibera,tj.ono crevce(mamicu mu) koje sam ja licno i personalno sproveo kroz stub i sajtnu se verovatno presavilo ili slicno.sad imam zanimaciju za subotu,samo da kum oslobodi garazu.e jebga,sta sve nece da se desi!i na kraju:shiber je jedno veeeliiiko sranje!

Link to post
Share on other sites
Znaci prvo te je okupalo, a onda se upalila lampica da ce te okupati..hehe

ima neki spoj u lampici hahaha,pa kasni sa upozorenjem!

Link to post
Share on other sites

:) za nas starije (mislim na sebe), iako smo i dalje jaako romanticni, siber je daaaleko od romantike...vec je samo muka i gnjavaza :)

sad bez zezanja...vidi da li ti to crevo mozda ne viri ispod one zastitne plastike/lima iza prednjeg tocka...jer bi u tom slucaju tocak nabacivao blato u crevo (bio moj slucaj)

Link to post
Share on other sites

@Ljiljo

-provera,tj.skidanje tocka(da bi se prislo),plastike i provera odvodne cevchice na programu je sutra preko dana,haha a svi vi ostali sto me zezate........lako je vama hahaha!

Link to post
Share on other sites

Nije brate, malo se salimo. I ja sam skoro imao problem kada je plustala kisa u litrama na centimetar kvadratni da li su se zapusili odvodi na siberu ili sta nije ni bitno ja seo u kola ima i sta da vidim, nebo skroz mokro iznad suvozaca i niz njegov stub se slivalo dole na patos i pravilo bazencic. Pa sada ti zamisli zajebanciju oko skidanja svega radi susenja, samo polako nemoj da te to obeshrabri i resavaj taj problem..

Link to post
Share on other sites

@eone

pa zato druze,sto je to bilo idealno mesto pre jedno 20-s godina,a u medjuvremenu se tu nakupilo rdje,prasine,blata,itd. pa se nakon limarskih radova vrsila mala prepravka koja ima malu falinku(hahaha),tj.predugacko crevo koje se presavilo,jebga.desna strana je ucila od leve,pa nema taj problem.eto zato a ne da pametujem i izmisljam toplu vodu,sas stakleni cunci i nemci u kratke gache i drvene puske,hahahaha.moramo malo da se salimo a problem ce da bude resen,kao sto se kaze na jugu.poz!

Link to post
Share on other sites

Makar ces imati ispunjenu subotu. Do sada nisam cuo da je neko imao problem takve prirode. Svaki Bimmer, kojeg sam imao, imao je je i siber, ali se sa tim problemima nisam sretao. Samo napred i obavezno napravi koju fotku kada to budes radio, moze pomoci nekome kasnije. Pozzz.

Link to post
Share on other sites

Ma samo napred, i ja volim svuda da zavirim, pa sam svaki auto bar 5 puta rasklapao 'do srafa'.

Ako nista bar proverim, ocistim, podmazem, a po nesto i sjeb..

...tako i sa zenama :)

Link to post
Share on other sites

odlozeno,a kisa pada,kum nije kuci,nemam garazu.sad ga parkiram na "enkeke",da se voda sleva na desnu stranu.e jebte.....!

Link to post
Share on other sites

reseno!malo sam se namucio jer je nepristupacno,ali sam resio.nema sanse da se ponovi,tj.da se crevo na odvodu u visini sajtne presavije jer sam stavio armirano.ujedno sam proverio i oba zadnja i prednji desni odvod i sve je o.k.,voda curi napolje samo tako.auto nije ni bio mokar unutra jer je kapalo na gumene patosnice,sve je suvo kao barut(pa sto sam ga inace vario i zasticivao jel'da).poz!

Link to post
Share on other sites