Vrijede li


Recommended Posts

Ako Ti se nesvidjaju, dam Ti Ja moje za njih. Normalno moj transport... Ove su skinute sa E46 2004. godiste.

http://img3.imagebanana.com/view/z9wvnr1m/PB290194.JPG

Bez uvrede ove felge mi se ne svidjaju nisu za coupe nikako,gledam da mu dam moje i da mu doplatim,inace su na mojim gume Goodyear 205/55/16 skoro nove.

dscn1538xb9.th.jpg

Koliko doplatiti?

Link to post
Share on other sites

Ja bih se menjao bez guma, mislim da je greh na ovako nesto staviti visi profil od 40-45, ali ukusi su razliciti.

Link to post
Share on other sites

Ja sam svoje prodao za 600 €,doduše 5 kom (4 plus rezervna),polirani rub,bez guma.Tko zna sta je M-ova felga vrijedi itekako,ja sam prodao jer mi se ne svidaju na coupeu,7.5J et 42...ne stoje nikako...ali su dobre,vozne osobine auta savrsene,kako treba biti,znači tvorničke pa tko voli gas po nijh,eto toliko od mene

Link to post
Share on other sites

Ime Motorsporta se uvijek cijenilo,cijeni i cijeniti će se,kao i kvaliteta,samo je pitanje tko sto ima i zna li ustvari šta ima...moje felge su imale cca 14 god.,bile su ravne i bez oštećenja 99,9%,došao dečko koji je znao šta traži,pitao koliko,ja njemu 600 € bez guma,on ruku u džep i eto,solarno izbrojao pare i dan danas se voze u Osijeku na jednom cabriu e35 320i

Link to post
Share on other sites