Koliko dugo ste verni BMW-u


Recommended Posts

Inspirisan ovom Ljiljinom recenicom:

"Kod svakog postoji trenutak kad je prvi put seo u BMW...kod nekog je to bilo pre 10 godina a kod nekog pre mesec dana..."

Pade mi na pamet da otvorim ovakvu temu,znaci koliko dugo ste verni bmw-u ili u prevodu koliko dugo vozite BMW

Licno ja od 18.9.2006..............nikad necu zaboraviti taj dan :pleasantry:

Nije neki posebno dugacak period,al san je ispunjen

Link to post
Share on other sites

prije polaganja vozackog nikad nisam sjeo za volan ali cim sam dobio vozacku kupio sm sebi svoj prvi bimer i od tada nepoznam drugo auto dakle vec 4 godine

Link to post
Share on other sites

BMW-a sam vozio prvi put 1997, imao sam 12 godina. U pitanju je bio crni e32 728.

2005 sam kupio 540 kojeg sam vozio 7-8 mjeseci, onda je dosao 740iL kojeg sam prodao posle 2-3 mjeseca i na kraju, 06.02.2006 kupio sam ovaj 528iA kojeg imam i sad.

Link to post
Share on other sites

Mozda sa 15 sam prvi put poterao BMW, i to striceve E21-ce...prvo 318,a zatim i 320!Svoj prvi...imam tacno 1,5god. i zasad ne bih nista dirao!

Link to post
Share on other sites

2005 god,mislim da je bio 7,8 januar.Na Bmw-u sam se prvi put uchio da vozim sa nekih 13 i po godina i nauchio,naravno to nikada necu zaboraviti i samo Bmw! :pleasantry: :lol:

Neshto ima Bmw shto drugi nemaju ne znam sta...taman mi je kod njega sve kako treba!

Oko 3 i po god i ne planiram da menja,osim za noviji model! :lol:

Link to post
Share on other sites
BMW-a sam vozio prvi put 1997, imao sam 12 godina. U pitanju je bio crni e32 728.

Da nije bio e23 728 , ili e32 neka budzevina :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

10-11 god. sam vozio fiata 1500 ali sam uvek zeleo e30.nista vise.imam ga 3 godine,ne mislim da ga menjam,prodajem i sl.

Link to post
Share on other sites

Prvi BMW sam kupio u ljeto 1998. model koji je moja ljubav iz ranih dana jos dok sam bio u osnovnoj skoli a vjerujte da se i dan danas okrenem za dobro sacuvanim primjercima, BMW E 30. Poslije njega sam BMW 316i Compact met.crni sa krem koznim interijerom i svom mogucom opremom,naravno i automat je bio u njemu. Prosle godine uzmem 520i E39 i kako stvari sada stoje nakon njega cu opet uzeti E39 samo zadnji model. Eto nekih 10-ak godina zadovoljstva u voznji...

Link to post
Share on other sites

Volim BMW od kad znam za automobile, nisam ga nikad vozio nazalost.

Najjace je to sto sam se u BMW-u provozao mozda pet puta u celom zivotu.

2.12. sam uzeo dozvolu, od tad sam se malo provozao (Suza 1.3) i to je to.

Posto nisam u mogucnosti da kupim i odrzavam BMW-a, u planu je Lada 2101 ili 2107 (bar je RWD:) )

Link to post
Share on other sites

BMW-a volim od kad znam za sebe, znaci od malena sam ga stalno pominjao i pricao kako cu da ga vozim "jednog dana".... san se ispunio u aprilu 2005. god kad sam kupio COMPACT-a, a pravo zadovoljstvo kad sam kupio COUPE-a 14.02.2007. heh na dan zaljubljenih :suicide2: evo jedna slichica kad sam imao 5 godina (slikano '90 god.), bio sam lud za kockicom :suicide2:

01.jpg

Link to post
Share on other sites

04.avgust 2002. godine je kupljen moj prvi BMW E30, 316i coupe. Ujedno sam i toga dana automobile poceo da delim na BMW i ostale.

Link to post
Share on other sites

Zaljubio se od u BMW-a davne '89. godine kada je ujak iz nemacke dosao sa E30 325i isto to godiste , posle je negde oko '98 godine vozio E34 525i '95 godiste i kada sam taj provozao rekao sam samo jednu stvar a to je da je samo BMW auto a sve ostalo blede kopije... Moj favorit od tada je E34, a svoju zelju sam uspeo da realizujem tek pre 8 meseci. Ujka sada vozi E39 530d 2002 godiste sa full opremom i ja ga i dan danas barim da mi ga proda za neke male pare.... Kao sto predpostavljate pregovori jos nisu urodili plodom, a kako mi se cini tesko i da ce....

Link to post
Share on other sites

...prvog BMW-a sam vozio pre nekih 25g sa svojih 5-6 !!! mnogo mi se svideo a model je bio M1 !!!

...i sve su se vrata otvarala onako na gore i bio je narandzaste boje i dobio sam ga na poklon i sve tako super samo je imao jednu manu :suicide2:

...kabl je bio prekratak pa sam morao stalno da trcim za njim :suicide2:

a i baterije nisu dugo trajale, a u to vreme bile skupe u pi... m... al dobro BMW ko BMW mora da trosi to smo vec svi navikli...

Link to post
Share on other sites

Svoju kocku vozim od 19. juna 2007., a prvi put ga provozao 11-og, kada mi je srce zaigralo i bila je to ljubav na prvu voznju:) S obzirom da sam polozio vozacki krajem novembra 2005., prilicno dugo vozim bembaru u odnosu na vozacki staz:)

Link to post
Share on other sites

od kad znam za sebe motam se oko kola, i uvek sam ih voleo.. BMW-a sam poshtovao, ali ga nisam voleo (bio sam mlad i zelen) kao shto ga sad volim :suicide2: ova kocka mi je prvi auto, pre nje sam posedovao Piaggio Free, motore cu voziti razne, ali BMW-a necu da menjam! :suicide2:

Link to post
Share on other sites