Recommended Posts

U Danilovgradu(to je blizu PG)ima jedan koji se bavi presvlacenjem namjestaja ali su ga hvalili da radi i auta.Tako sam otisao kod njega,ostavio mu auto i kad smo dosli po njega odusevili smo se.Ove slike su slikane tel. pa su lose,slikacu aparatom pa cu postaviti.

Link to post
Share on other sites

Jesto to je eko koza a po sredini je neka mikro koza ako sam dobro zapamtio.To je na sredinu stavio posto nemam klimu u kolima pa da se leti manje znojim.

Sve to je placeno 250e,ali to je mnogo manje nego sto obicno uzima.Kad smo se vidjeli moj otac i on su se prepoznali,druzili su se u osnovnoj skoli pa sam zato dobio popust.Vjerujem da bi nekom drugom sigurno jos toliko uzeo za taj rad,stvarno je puno uradio cak i krov i zadnju policu.

Link to post
Share on other sites

Jesto to je eko koza a po sredini je neka mikro koza ako sam dobro zapamtio.To je na sredinu stavio posto nemam klimu u kolima pa da se leti manje znojim.

Sve to je placeno 250e,ali to je mnogo manje nego sto obicno uzima.Kad smo se vidjeli moj otac i on su se prepoznali,druzili su se u osnovnoj skoli pa sam zato dobio popust.Vjerujem da bi nekom drugom sigurno jos toliko uzeo za taj rad,stvarno je puno uradio cak i krov i zadnju policu.

Extra je enterijer stvarno...

Bas je dobro uradio...

Sad kao novi auto unutra.

Kod nas u BL ima jedan covjek sto radi kozu cijena je oko 500Evra.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Evo ovako dosta se radilo na BMW-u..prvo su dosle neke felnice bbs i spustanje

93484590uf4.jpg

w640.png

25377284po9.jpg

E onda slijedi sledece....

dsc01109iq4mr3.jpg

w640.png

dsc01110dc8zn2.jpg

97796229vn1.jpg

16540767xy6.jpg

90966872dv6.jpg

w640.png

w640.png

Evo ga konacno ofarban u perla zelenu boju..(nocu crn a danju tamno zelen sa nekim kao kristalima)

10303359gl0.jpg

79381432sz2.jpg

w640.png

10eu2.jpg

w480.png

dsc01115hn8.jpg

w640.png

dsc01543mi9.jpg

w640.png

dsc01540mk7.jpg

w640.png

I za kraj jeste da sam malo smorio ali nije me bilo odavno.. :)

dsc01557cv7.jpg

w640.png

Link to post
Share on other sites

Ceo auto je za 5. Nemoj ga prodavati, jer si mu sa svim ovim ugradio i dušu... :) :vampire: :vampire:

Link to post
Share on other sites

Hvala na svim pohvalama..Za ovo je trebalo mnogo evo dvije godine rada sa ulaganjem svremena na vrijeme i zadnjih dva ipo mjeseca su bila ubitacna, toliko je truda i novca ulozeno...80 % stvari sam sam radio na njemu i svaki dio sto je na njemu je original sa znakom BMW, ako nije njegov fabricki onda je narucen iz Njemacke original (znate i sami koliko kostaju origanl dijelovi za Bmw)..Sto se mehanike tice hladnjak, visko, pumpa od goriva, komplet trapovi, plocice, gurtne i ostali potrosni materijal (dihtung dekla svecice kablovi ulje svi filteri i td) sve je novo stavljenjo..trenutno cekam gornji cilindar sto dodje na kvacilo da mi stigne i nadam se da ce to biti to..Na kraju svega ja sam zadovoljan :)

Link to post
Share on other sites

druze odusevio si me odradio si ga veoma potemeljno i sada je to jedna unikatna kockica.... i mnogo je lepa!!!!!!!!! Svaka cast za ulozen trud ovo je merak za dusu..... :vampire: :lol: :D :vampire: :)

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...