Recommended Posts

Interesuje me misljenje da li bi neko oslikao svoj automobil jer ja to imam nameru da uradim sa svojim.Video sam dosta automobila sa nalepnicama tipa skorpija,orao i sl.Voleo bi ako neko ima neku ideju za oslikavanje auta neku fotografiju oslikanih kola ili neki crtez i slicno da mi pomogne.Ja dobro slikam pa mislim da ce mi uspeti.Evo jedne moje slike da vidite da se ne salim.

devojkaupliseu.jpg

Link to post
Share on other sites

Ovo nije ni priblizno sali, ali kad vec imas smisla, onda je najbolje da sam smislis, jer ne moze neko ko ne zna ni da crta da bude kreativniji od tebe! Mislim naravno da moze ali to uglavnom nije slucaj!

Link to post
Share on other sites
Interesuje me misljenje da li bi neko oslikao svoj automobil jer ja to imam nameru da uradim sa svojim.Video sam dosta automobila sa nalepnicama tipa skorpija,orao i sl.Voleo bi ako neko ima neku ideju za oslikavanje auta neku fotografiju oslikanih kola ili neki crtez i slicno da mi pomogne.Ja dobro slikam pa mislim da ce mi uspeti.Evo jedne moje slike da vidite da se ne salim.

devojkaupliseu.jpg

Gane pocni da radis brash podhitno!

Link to post
Share on other sites

Babicu, koliko se ja secam ti imas nalepnice skorpije na prednlim krilima(i lepsu bi mogao da nacrtam i da ne gledam onako napamet osencena samo sto ne bi pobegla sa auta), nisam mislio da iscrtam ceo auto nego neki detalj jer su me neki drugari molili da im nacrtam nesto, zvuci prepotentno ali sve sto vidim mogu da nacrtam i veliki sam perfekcionista.Evo jos jedne slike uramljeno i u prirodi izgleda mnogo bolje.

orao.jpg

Link to post
Share on other sites

Nisam ni ja mislio da stavljam ove moje slike ili slicno nesto na kola vec nesto sa stilom sto dolici masini kao sto je BMW, zato i pitam ljude da li imaju neku ideju!

Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice, svaka cast...

Ali na autu, mozda nesto veoma sicusno, originalno i diskretno, u jednoj boji, ne vise.

Naravno ako je auto za svakodnevnu upotrebu, u suprotnom, sve opcije su otvorene, samo napred.

Podrzavam umetnost. :hi:

Link to post
Share on other sites

ja cim sam procitao temu i kontam odma napisati isto ovo sta je i motorsport napisao :hi: ako mislis za haubu nesto nema efektnijeg uratka od tog

Link to post
Share on other sites