Recommended Posts

Kao sto vec rekoh kupio sam BMW-ejca, ali je prilicno zapusten sto se motora tice, svasta su neki seljani tu drndali, premoscavali itd.. E sad ja bih taj auto sredjivao za sebe, posto ga nisam skupo platio, a i nemam para za E34 moj omiljeni model, zanima me da otprilike sklopim neku racunicu i da vidim da li se ja tu uklapam. Inace starac je toliko udoban i prijatan za voznju cak i ovako zapusten.. Rekoste da je ovo prava rubrika za ova pitanja, tako da ako neko ima neki savet ili uopste iskustva sa ovim modelom bio bih vrlo zahvalan.

Da li se razlikuje motor iz prvih kockica 320, odnosno da li starije kockice imaju isti ovaj motor sa K-glavom?

Kako se krecu cene kompletnog motora sa menjacem(da znam kako bih prosao u najgorem slucaju), i da li to uopste moze da se nadje kod nas da bude u pristojnom stanju..

Jbg malo sam oduzio, ako neko ima zivaca neka pise.

Pozdrav.

Link to post
Share on other sites

kolko ja znam u kockici nije bio motor sa K glavom ( neka me neko ispravi ako grijesim ) a taj motor je nemoguce naci u dobrom stanju jer skoro svaki brljavi i moja preporuka ako vec oces oko motora da prepakujes noviji 2.0 ili 2.8 iz e28 i imas zvijer na cesti

a kod nas (hercegovina) se krece 2.0 sa svime ( mjenjac instalacija ...) oko 400do500eura a mozes naci 2.8 ili 3.5 i jeftinije pa sad jos cekaj cijene u srbiji ali mislim da su tu negdje

Link to post
Share on other sites