Recommended Posts

e ovako pre nekoliko dana pocela da skace kazaljka od goriva tj da ludi tamo amo i nepokazuje tocno stanje uopce ( prije toga sam nalio 2 puta pun tank i sve je bilo OK do neki dan )

i brisaci mi rade bez da okrenem kontakt ( to nisam primjetio nikad do sada u nijednoga auta)

i nekad mi svijetli brems licht na check kontroli nakon sta ugasim auto

sta bi to moglo da bude do cega je jel neko imao prije slican problem ja nisam

Link to post
Share on other sites

ali auto pali sve uredu i nista nepravi probleme promjenit cu u ponedjeljak onaj elektricni dio brave pa cu vidjeti rezultat a jel ko zna sta bi jos moglo da bude problem zivcira me ovo

Link to post
Share on other sites

da upravo taj elektricni deo brave.

Pokusaj kad ti se to dogadja stisnito kocnicu.Ako se upale stop svetla a kljuc van brave onda je to to.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

dakle problem sa kazaljkom goriva ostao isti pun tank ona pokazuje nekad pola nekad nikako nekad skakuce ko voltmetar i brisaci mi rade kad je auto ugaseno i bez kljuca i na check conrol tabli mi se upalile 2 lampice koje rade i kad je auto ugašeno nemogu se izgasiti

mjenjao sam elektricni dio brave i osigurace sve da nije koji relej otisao koji to kontrolira dajte ljudi pomozite mrzim te sitnice na autu

Link to post
Share on other sites

GREMLINI 100 %

Salim se

I kod mene se svasta dogadja

uglavnom su problem kontakti

na zicama i relejima, osiguracima

desilo se ida se dve zicice ukljeste i onda prenose sta oce ikad oce

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Jesi resio problem sa kazaljkom? Meni isto tako stalno seta,ali vec duze vreme! Imam recimo 20 l goriva,malo pokazuje 20,malo ode na 15ak,malo na 10,pa se vrati na 20...ide mi na nerve bas!

Link to post
Share on other sites