Recommended Posts

Kao sto sam vec pisao trebalo je da uzmem motor od M-a,ali sam se polako ohladio od te ideje.,jer taj motor evo malo jace od dve godine stoji coveku na sred dvorista,sa parcetom tepiha 50x50 preko motora,i nabijenom krpom u usisnu granu.Kako je izvadjen iz auta tako je i ostavljen.Pa me interesuje koju stetu je mogao da pretrpi od silnih kisa,snega,vetra sunca,prasine i ne znam cega jos.Video sam da je Klinik napisao da ce u M5 e34,da cini mi se izvadi motor 3.6 i stavi neki drugi koji je daleko bolji a i manje se kvari,pa me zanima koji bi to motor mogao da bude.Ja mislim da je to mozda 5.0 v12,ali nisam siguran.Pa ako ne uzmem M-a ,mogao bih i ovaj drugi motor da pazarim.Interesuje me da li postoji mogucnost da se nekako napravi da bude manual,jer mi se cini da je svaki 5.0 automatik,a ja bas i nisam ljubitelj automatika.Koliko bi to kostalo da se uradi.Hvala

Link to post
Share on other sites

Pa kako da vozim stranca bez nasih tablica.U stvari znam drug je 2006 kad mu je M bio pokvaren uzeo jedno veliko parce papira napisao tablice i otisao na novu u BG.A gde to kod nas ima M5e34,ako zna javi pa ga pogledam

Link to post
Share on other sites

Zvacu ga pa mozda i uradim nesto.Ne znam kad sam tacno u oglasu video M5 iz Novog Sada,covek mi ispricao sve naj,naj, pa sam ga nasao na forumu a konj napisao za obican 3.5 12v da je M,da malo trosi,i da moze da ide 280.

Link to post
Share on other sites

Ovakve prevare samo kod nas postoje"prodajem 535 M5" ili onaj tvoj sa RS-om.Do kraja cu u dedin E28 da stavim motor iz mog,i da mu nalepi special edition pa cu da ga prodajem za 25 000evra,a moze zamena za kamion,ili neku radnu mashinu u toj vrednosti.Pre neki dan bio kod jednog decka sto se bavim preprodajom,i pita ga covek ga mu da parket ili laminat za 520 e34.Svasta sta da covek radi sa tolikim laminatom

Link to post
Share on other sites

Dobra ideja to sa laminatom,da bmw-u ne bude hladno na gumama.Ljudi molim vas vratite se na temu i pomozite mi oko ove vazne odluke.A da ne znam jel ste procitali da ce da mi treba jos 2500evra,pa necu da se ljutim ako mi ih neko posalje.Bicu mu duznik do kraja zivota.Zajebavam se naravno,MADA u svakoj sali ima pola istine.POmoc oko odluke.Please

Link to post
Share on other sites