Recommended Posts

Au,sad si me skroz razocarao....Uopste ne poznajes forum. c c c

To je postavjeno jos u decembru 2007.

Nas drug clan sa nick-om jendvatri...

I nije 318i Compact,nego 316i compact...

Link to post
Share on other sites
Au,sad si me skroz razocarao....Uopste ne poznajes forum. c c c

To je postavjeno jos u decembru 2007.

Nas drug clan sa nick-om jendvatri...

I nije 318i Compact,nego 316i compact...

Kazem ja da sam dezinformisan :yahoo:

A u decembru 2007. nisam bio na forumu :dance3:

Link to post
Share on other sites

pazi, ja sam posle krenuo u pravcu trga, i kod pekare toma me zaustavi intervantna...rekli su mi da je bilo kao oko 30 prijava gradjana, mada, cisto sumljam, to su samo prijavili oni taxisti sa slavije...

Link to post
Share on other sites

I sta je bilo na kraju sa tim prijavama?!

Ja sinoc upalio "malo" gume na semaforu i izlazim iz dima i naletim pravo na njih al jbg spor je pezo :D ako ne stigne nista na kucnu adresu dobro sam proso

Link to post
Share on other sites

@ Jendvatri: Dobro si prosao :)

Ma samo cepaj Kick, pusti ti kerove :D

Moj ortak palio gume na semaforu, napisali da nije vezao pojas (a jeste). Znaci da ne postoji pravilo protiv cepanja guma, ne mogu nam nista ;)

Link to post
Share on other sites

...samo se lozite, pa kad popijete jednu za ugrozavanje bezbednosti i jos par sitnica ima da se cesete tamo de vas ne svrbi !!!!

...avala i kosutnjak pa pun gas tamo nema guzve a i zanimljivije je, veci su penali za eventualnu gresku !!!!

Link to post
Share on other sites

Ma ne mogu ti nista.... da da.....Ne znam kakve prijave za to ima,ali da sam Policajac i da mi ti palish u centar grada gume izvuko bih ti za mnogo stvari na autu! :)

Kad se samo setim kakve su bile tu zaebancije!

Link to post
Share on other sites
...samo se lozite, pa kad popijete jednu za ugrozavanje bezbednosti i jos par sitnica ima da se cesete tamo de vas ne svrbi !!!!

...avala i kosutnjak pa pun gas tamo nema guzve a i zanimljivije je, veci su penali za eventualnu gresku !!!!

Jako lepo receno!!!,

Slavija je slavija i normalno je da te murija cima i realno je, ali ne sme svako da se resi na ovako nesto a svi bi voleli.....RESPECT!!

Link to post
Share on other sites