Instrument tabla, casovnik, elektrika


Recommended Posts

Preko vikenda sam zamenio ventilatorcic u kabini, inace velikodusno poklonjenom...Hvala Lemi M5. :)

Sta sam zatekao kada sam otvorio leziste na mom automobilu, bolje da ne komentarisem. :)

Elem, kad sam vec poceo da se drndam, resio sam da zamenim i baterije na instrument tabli, i vidim sta je sa digitalnim casovnikom, na glavnoj konzoli.

Baterije sam izvadio, dva komada o 3V , kako cu ih naci, tek cu da vidim :( ...ali zato onaj digitalni casovnik. :preved:

Casovnik nije ni prikopcan, sta vise nema ni instalacije za njega. :lol:

Imam dva pitanja.

1. Preporuka za elektricara da mi casovnik osposobi. Izgleda da je prethodni vlasnik malo kasapio instalaciju kada je ugradjivao CD plejer. ;)

2. Hteo bih da zamenim instrument tablu. Ova koju trenutno imam nema obrtometar vec analogni casovnik. Ako nadjem takvu, hoce li to proraditi ako samo zakacim zice ili ce morati da se nesto posebno radi?

Inace u pitanju je E30 M40 90' godiste.

Svaka sugestija je dobrodosla. :lol:

Link to post
Share on other sites

Promeni instrument tablu, zakaci chinceve i sve ce da radi kako treba, samo zbog odrtomera uzmi tablu od benzinca, a ne od dizela. I to je to. Provereno 100%.

Link to post
Share on other sites

obrtaji ce da rade ali ce da pravi razliku na kazaljci za gorivo ako stavis sat od 320 ili 325. pokazuje da imas vise al sta te briga retko ce da ti se pali crvena lampa ;)

Link to post
Share on other sites