e36 325i m look


Recommended Posts

E ovako ljudi zanima me koliko vrijedi ovo auto samo recite cijene u eurima ako moze?unaprijed hvala....

BMW E36 Coupe M-Technic ORIGINAL

BMW e36 325i Coupe M-Technic 11 mjesec 1994 godine

Kompletan M3 izgled, original.

Auto je tek registrovani, full oprema, koza, klima, el.podizaci, grijaci sjedista, servo, airbag, abs,

centralna, daljinsko zakljucavanje, alarm, dvd, tv, pojacalo, subwoofer,

xenon, FK clear stop svjetla, perla, 17-ke brock b12, prednje 8.5j ET13 zadnje 10j ET 20, gume hankook 225/35/17 2007 godina, bilstein amortizeri, eibach opruge, M-ovjes, kompletan servis urađen.

NA AUTU SVE RADI I PROPISNO JE ODRZAVANO.

Zimske gume sa alu felgama, 15-ke, nove, namontirane.

Proizvođač: BMW

Godina proizvodnje: 1994

Kilometraža: 180000 km

Snaga: 192 KS

Gorivo: benzin

slika2446680qb5.th.jpg

slika2446681hv0.th.jpg

slika2446682ab0.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Pa i nije bas kompletan ///M3 mislim na sjedista.Ovako na slikama izgleda extra sto znam skoro 14 god starosti al ako je sve u redu i ako je utegnut i servisiran kako kazes vrijedi 6000,6500e

Link to post
Share on other sites

Pazi, za 9000e imas E46 323ci sa babaroga felnama na BiH table u odlicnom stanju, pa ti vidi , ja to na vase table ne bi platio vishe od 5000e.

Link to post
Share on other sites

Izmedju ostalog i to sto znaci upotrebna vrednost i realna vrednost automobila nemaju veze jedna sa drugom... ali kao sto je BMW E36 POWER rekao cene se razlikuju u SRB i BIH pa i u CG ono sto sam ti napisao je u SRB. Otprilike se tako krecu i normalno u zavisnosti od stanja....

Link to post
Share on other sites

ja sam gledao taj e36 jos dok se u sarajevu prodavao na autopijaci i momak koji ga je kupio kasnije nije ga nesto dugo vozao brzo ga prodaje ponovo malo mi to sumnjivo iako je auto u OK stanju ali 15 000KM dati za to auto mi je ipak malo pretjerano

Link to post
Share on other sites

Jest stvarno previse dati 15000KM ali auto je stvarno u perfektnom stanju,pa zabrinu me ti sad kad kazes da ga ovaj lik nije vozao nesto mozda se nesto pokvarilo na autu pa on samo skrpio da proda al ko ce to znati mozda lik ima neke svoje fazone.....

Link to post
Share on other sites

Sto se tice cupea 323,auto je bez greske,utegnut maximalno,drugar ga ja dobio u zamenu za RS6......sta znaci da on ima tu dovoljnu racunicu........ako vas nesto zanima pitajte........a ovaj broj u oglasu je od nekog tamo sto radi sa kolima, evo njegov broj 064-144-21-22,pa moze ici i jeftinije

Link to post
Share on other sites