BMW e-34 525 tds 95.god


Recommended Posts

dali neko zna kako da iskljucim lampu od AIR BAG-a. Lampa se upalila kad sam skidao volan da bih zamenio kuciste brave. Auto je devetog meseca 95 godine proizveden. Unapred hvala na pomoci.

Link to post
Share on other sites

Poslusaj Batu. I Ja sam imao taj problem letos, kada sam skidao sedista posle mora da sve ochitnim. Slusao sam muziku auto bio na kontaktu, a otkacinjao sam sve zice ispod sedista. Otisao kod dijagnosticara i za 500 dinara sve reseno.

Link to post
Share on other sites
realno, veci je sex da skinesh tablu, nego da dash 500 din za dijagnostiku :)

Tabla se skida za 5 minuta. skidao sam ih i na e30, e34 i e36. I isto tako se vraca. bez skidanja volana.

Link to post
Share on other sites

znam da nije tesko skinuti al necu da vadim lampicu.nek stoji kad je vec fabrika stavila. ja mislim da jastuk i neradi dok je lampa upaljena

Link to post
Share on other sites
znam da nije tesko skinuti al necu da vadim lampicu.nek stoji kad je vec fabrika stavila. ja mislim da jastuk i neradi dok je lampa upaljena

naravno da ne treba da skidash lampicu, ja se malo shalim :)

da, valjda ne radi dok tabla prijavljuje greshku..

Link to post
Share on other sites

a imash i josh jednu varijantu!

uzmesh bushilicu, i najtanju burgiju koju imash! stavish je na sredinu te lampice, tj dela table ispod kog je lampica, dobro se skoncentrishesh, i BRZO probushish do kraja!

sigurno vishe nece da te zeza ;) :) :)

Link to post
Share on other sites

nije resenje busilica imas u tabli kod e34 lampicu koju mozes da skines a za airbag imas jus jednu iznad nje koja je zalemljena za plocu i onda kad das kontakt airbag ckilji

resenje slomiti i tu lampicu ali moras da otvoris tablu

Link to post
Share on other sites