Recommended Posts

danas,nakon malo "stiskanja",grdelica-nis-grdelica,pojavilo se ovo:

img0101ef7.jpg

w640.png

img0102th9.jpg

w640.png

img0105sb5.jpg

w640.png

img0106bx5.jpg

w640.png

temp. o.k.,tacno u podne,dobro vuce,na plin 170km/h,na benzin 180,oba na oko 5000 rpm +- 100 rpm.do sada se ovo ulje nije pojavljivalo,ali od kad je kupljen na tom mestu je bilo masnoce,a ovo danas je sveze.da li da se zabrinem?semering radilice ili nesto drugo?da menjam pod hitno ili redovna kontrola,pa onda zamena?pricajte!!!!

Link to post
Share on other sites

Pa prvo moras da proveris odakle je pa tek onda da preduzimas kontra mere... Dok budes trazio mesto gde curi redovno proveravaj nivo ulja i dosipaj ako treba. Ne znam koliko je moguce da operes motor u tom delu gde imas trag ulja pa onda da probas da lociras curenje.... ili ga teraj kod nekog majstora i reci vidis ono sto curi e pa ocu da toga nema i neka se pobrine majstor za to a ti samo spremi lovu....

Link to post
Share on other sites

prvo da padne jedno pranje,jer kao sto sam rekao,uvek je tu bilo masno,znaci starija boljka,koja je danas izasla na videlo.neka mi forumasi kazu da li je dobar odnos obrtaja i brzine?

Link to post
Share on other sites

operi motor pa ga opet malo nagazi ali onim putem od grdelice do vlasotinca onda ce sto 100% pokazati gde curi ;)

Link to post
Share on other sites

hehehe,ivane79,hoces da mi pregori gefufna na cincilatoru ;) ?u poslednje vreme slabo putujem,pa rekoh danas kad sam vec imao nesto da obavim u nishu,a ono dobar put,pa daj da se benga malo razmrda i da posive cevke.razmrdao se :) !

Link to post
Share on other sites
hehehe,ivane79,hoces da mi pregori gefufna na cincilatoru ;) ?u poslednje vreme slabo putujem,pa rekoh danas kad sam vec imao nesto da obavim u nishu,a ono dobar put,pa daj da se benga malo razmrda i da posive cevke.razmrdao se :) !

ja sam letos kad sam bio dole malo divljao tim putem i extra je za voznju

Link to post
Share on other sites