Recommended Posts

Imam nekoliko pitanja.Trebalo bi da danas ili neki dan uzmem sedista i one tapacire od M-a .Sedista su elektricna,polu koza.Interesuje me moze li da se napravi da to radi kod mene,a da oba prednja sedista su malo kriva posle udarca pa da li to moze da se ispravi i ko bi to mogao da uradi i koliko bi to sve kostalo.Hvala

;)

Link to post
Share on other sites

Ovako ta sedista su pipav posao pogotovo za nekog ko ih nije rasturao i nema alat.

Ali moze ovako. Rasturis ih u sraf i svoja takodje zato sto sva sedisa u principu imaju tu osnovnu konstrukciju istu. Samo zameni pokrivljene sipke i delove i od dva seta napravis jedan dobar. A struju neka ti izvuce i poveze neko ko zna sa strujom to ne bi trebao biti problem. Ali trebace ti puno strpljenja.

Link to post
Share on other sites

posto su sedista od M to su polu kadice i jos su na struju desno mozes da stavis i da prikljucis i radice a desno posto verovatno ima memoriju nemozes da vezes da radi

resenje sve to moze da se prepakuje na tvoje ramove stim da ima malo prepravki i imaces sedista na poluge

jer na tim sedistima najverovatnije je kriva osnova tj sedeci deo

Link to post
Share on other sites

Sedista su sa memorijom,donji deo nije kriv,kriv je gornji deo kao da se sa jedne strane razvuklo na gore,ne znam kako tacno da objasnim.Ovaj sto je sedeo iza suvozaca je udario u sediste i iskrivio ga

Link to post
Share on other sites

samo polako, moj ti je savjet da fotografises sjediste u svakoj od faza rasklapanja,

ja sam rastavljao od 750 koje je kao i to, struje ima u izobilju, 8 ele.motora grijace, memoriju, kontrol panel,

raznoraznih kacenja i zabica...

nemoj zaboraviti da to sve lijepo podmazes...

sretno

Link to post
Share on other sites