Reperacija kožnog sedišta


Recommended Posts

Evo mog problema:

s3700041te3.jpg

Mislim da je ovo nemoguće dovesti u neko pristojno stanje, možda bi bilo najbolje da se promeni čitav deo kože na sedištu. Otprilike 60 x 20. Proičitah da ima neki dečko koji presvlači sedišta ovde blizu mene u Glogovcu. Šta vi mislite?

Link to post
Share on other sites

Moze, moze to da se popravi tj. reparira...

U Nisu ima jedan decko koji to moze da ti zavrsi (kod autobuske stanice mu je radnja-zavuceno je dosta)

Za komplet sva sedista uzima oko 150 eura (gitovanje,farbanje) mozda i manje zavisi od stanja ali ono je cudo sta radi i od kakvog smeca napravi "nova" sedista...

Ako hoces mogu broj da ti nabavim....

Link to post
Share on other sites

Ja znam za jednog u Nisu ( Nije taj kod autobuske, kao sto je Sicko napisao). Meni je presvlacio naslone za glavu za zadnja sedista i deo namestaja u stanu. Nije skup, a radi extra.

Link to post
Share on other sites

moze da se sredi...

nalivanjem pa barbanjem...

postoji smjesa od mlevene koze i nekog bezbojnog lijepka,

sa tim se nalije, a potom obarba...

mijenjanje cijelog parceta je krpljenje, i vjerovatnoca da se boja pogodi je jako mala...

mada je to naj trajnije rijesenje...

treba da prodje bar pola god da bi se dijelovi priblizno ujednacili...

nalivanje i farbanje je proces koji ce trjati godinu dana, i za to vrijeme ce ponovo na tom mjestu biti fleka-ostecenje

Link to post
Share on other sites

ja sam u zemunu na altini, pa kada ti bude usput svrati za savjet i preporuku,

dosta dugo se bavim kozom, i poznajem dosta ljudi u tom poslu,

pa ako ti to nesto znaci... ili ti je od neke pomoci... dobrodosao...

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

pre nekog vremena sam na netu gledao wheeler dealer, emisiju koju radi discovery, i bio sam krajnje odusevljen nacinom na koji su se oni izborili sa istrosenom kozom. Probaj da nadjes epizodu u kojoj su popravljali i sminkali Bentley.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
pre nekog vremena sam na netu gledao wheeler dealer, emisiju koju radi discovery, i bio sam krajnje odusevljen nacinom na koji su se oni izborili sa istrosenom kozom. Probaj da nadjes epizodu u kojoj su popravljali i sminkali Bentley.

ma ja nebi gledao tu emisiju već otišo do siniše na altini i dao mu da mi završi poso

Link to post
Share on other sites