Recommended Posts

slike??????????????????????? :D :) B) :)

ovde bi trebao slike da okacis ukoliko se ne varam :) :) :)

Link to post
Share on other sites

tako je , ali covek je jos nov u svemu , treba da se ide na www.imageshack.us i da uploadujes sliku

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

ma nece da stavi sliku

Oce sa onog drugog banana hehehe,jbg-a..to me i muci

Ma to je prednaj felna,samo je stavljena nazad,posto moram da stavim druge gume zadnje,trazim 255/40 ZR17 a evo nasao sam bas ovde danas da ima.

Komplikovan.. :)

Link to post
Share on other sites

haha konplikovan :D vidi kakve ti konplikovane konbinacije pravis sa autom

auto ti je kulminacija konplikacije konbinacije :D

ajd jos neku sliku B) mozes ti to momce samo napred :)

Link to post
Share on other sites

Malo bi mogao motor da operes,ipak puno zica ide preko motora a to mi se bas ne svidja :) .Vidim da ga vozis na plin.Vise mi se svidja spolja,ne znam moj ukus je 3-ka.

Link to post
Share on other sites

Mnogo zica je od plina,prasina je sastavni deo,kola se peru spolja,ali ne i iznutra.. :) Spolja je lepsi,to stoji,ali ni slika ne moze tacno da docara kad nije u 3 dimenzije,i sam znas... Motor je 3.5 uskoro planiram nove felne (18inch)i turbinu,ako bude sve kako treba.Onda plin izlazi iz auta,a i ove felene,pa ako je neko zainteresovan za felen sa gumama...neka pita... :preved:

Link to post
Share on other sites

Da,sto se tice voznih osobina,zaista sam odusevljen,u svakom trenutku ima dovoljno momenta za obilazenje caki u petoj,a i sam auto ide bez problema uz najvece uspone u petoj na 1000-1200obrtaja.

Sta ce biti kad padne turbina...

Link to post
Share on other sites

da,pogledao sam sliku,ali nisam mogao da odgovorim..jbm li ga zasto,nego,stavi one 17tice,meni se opako svidjaju,ja sam se zagrejao da ih kupim,ali jbg-a,nisam prodao moje,pa nista od kupovine :good:

Link to post
Share on other sites