Recommended Posts

Balavi mi auto na crevu što ideo od servo pumpe do čantre i od čantre do servo upravljača. Gde kupiti, i da li prilikom promene treba voditi računa, tj. da li treba da se ocrači sistem i ako treba kako. Auto je e34 m50b20

Link to post
Share on other sites

Ta creva jesu problematicna. Ali nema svrhe da trazis polovna. Samo ce ponovo propisati. I ako menjas jedno zameni oba. Tako sam se ja zeznuo i menjao jedno pa drugo.

Jedno je negde 25-30e moras da narucis. Retko ko to ima novo. Ili delta ili drinjak. Kada vec menjas zameni i ulje 10e ako nisi davno ili nikad.

Vodi racuna kada skidas na dve male podloske koje su na pumpi. To je na srafu koji pricvrscuje crevo i pumpu. i nemoj puno da stezes selnu koja drzi crevo na cantrici da ne propisa ponovo. Ja mislim da je to od prilike to.

Link to post
Share on other sites
Ta creva jesu problematicna. Ali nema svrhe da trazis polovna. Samo ce ponovo propisati. I ako menjas jedno zameni oba. Tako sam se ja zeznuo i menjao jedno pa drugo.

Jedno je negde 25-30e moras da narucis. Retko ko to ima novo. Ili delta ili drinjak. Kada vec menjas zameni i ulje 10e ako nisi davno ili nikad.

Vodi racuna kada skidas na dve male podloske koje su na pumpi. To je na srafu koji pricvrscuje crevo i pumpu. i nemoj puno da stezes selnu koja drzi crevo na cantrici da ne propisa ponovo. Ja mislim da je to od prilike to.

Zvao sam Alone i kazu mi da je su oba oko 100 evra i da mora da se naruci. Imas li neki kontakt od mesta gde si ti kupio.

Ako nista oticicu u ovde gde Vuk kaze, ali to je remont koliko sam razumeo mog creva.

Link to post
Share on other sites

nisam znao da boban sajle rade i to? ipak su oni dobri za sajle - a hidraulik je ipak radnja koja dugo traje i odlicno radi svoj posao - pa su mi nekako pogodniji za to.

Link to post
Share on other sites