Moja garaza


Recommended Posts

evo palo mi na pamet a i nigde nisam naisao na nekom auto forumu da postoji soba ,,moja garaza''

sa slikama svojih garaza u raznim stadijumima ,sredjene ili ne ,razbacanog alata ali vazno da se mi snalazimo u tom lomu :)

ko nema garazu moze da slika svoje parking mesto :) npr ljilja ima jako lepo uredjeno parking mesto ,ogradjeno zardinjerama i posadjenim muskatlama u njima,svakog proleca podebljava roze masnom farbm svoj jedinstveni broj :huh:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

extra tema... kod mene je sto tiche parkinga uvijek aktuelna parola "snadji se", jer i u Herceg Novom i u Podgorici zivim u stanu, a auta je svakim danom sve vise i vise tako da je lutrija naci slobodan parking a kamoli da imam svoj privatni :huh:

Link to post
Share on other sites

Sta??? Zapocetak pare...

Meni je lik nudio za 3000 dinara mesecno garazu ali mi je bila daleko od kuce tako da je ta kombinacija propala... Jbg. A imati garazu ... nema nista bolje od toga ... Produzava i zivotni vek automobila a i vlasniku jer nema one brige da li ce nesto sa terase da mi polupa auto ili ce neko da prospe nesto po njemu i slicno .... :huh:

Link to post
Share on other sites
toga ... Produzava i zivotni vek automobila a i vlasniku jer nema one brige da li ce nesto sa terase da mi polupa auto ili ce neko da prospe nesto po njemu i slicno .... :huh:

meni ispred zgrade tri puta grebali auto i dva puta udarali !!! OCU GARAZUUUUUUU!!!!!

Link to post
Share on other sites

mi svi iz zgrade( u Cupriji)sazadili garaze kolektivno na divlje i platili kaznu oko 600 evra i samim tim legalizovali objekte dok nam opstina pre gradnje trazila preko 4000 evra po garazi da ona napravi.da je gradio neko individualno 100% bi srusili.

Link to post
Share on other sites

Sta bih dao za garazhu...........prichao sam o tome sa drugarom da se odradi ljudski garazha trebalo bi nam oko 6-7 soma jevreja...ali ljudski da bude sve na nivou!Do tada...eto poslikacu "dokaze" majmuna koji su se vracali pijani i redom grebali aute...naravno moj celom duzhinom!Srecom pa se ne vidi bash toliko.To je jedna strana,a ima cela duzhina haube,gepek celom duzhinom i jos mnostvo ogrebotina sitnih.....sta reci.Voleo bih da vidimi saznam ko je "umjetnik"........

"Garazu" imam ali na selu,parkiram pushtim ziku i radim na miru! :huh:

Link to post
Share on other sites

Narcis0010.jpg

deo gde iza se iza zastora odmara makina

Narcis0013.jpg

Narcis0014.jpg

malo neurednosti

trenutno stanje ispred garaze i vremenski uslovi u realnom vremenu

Narcis0012.jpg

Link to post
Share on other sites

Volim da sedim u garazi jednog majstora (prevejanog, starijeg lika) nadomak Beograda...napolju podsisan travnjak, cvece...a unutra ...

....urednije od moje dnevne sobe...

...perfektno okreceno - cisto belo

...na spratu zastakljeni deo - kancelarija, komp sa shemama, delovima, slikama

...delovi i alati uredno slozeni po fijokama, sve na svom mestu

...na njemu uvek besprekorno cist i ispeglan narandzasti kombinezon

...kada je prsnulo ulje na patos, 3x je necim premazivao da ne bi ostala fleka na betonu

...radi polako, smireno, stalozeno

...skoncentrisan...kada mi je namestao kocnice rekao je "Ljiljo, nemoj da pricas nekih 5 minuta :dance3:"

...moram, maltene, da se lepo obucem kad odem kod njega :bye:

Link to post
Share on other sites

1/100 000

Link to post
Share on other sites
Volim da sedim u garazi jednog majstora (prevejanog, starijeg lika) nadomak Beograda...napolju podsisan travnjak, cvece...a unutra ...

....urednije od moje dnevne sobe...

...perfektno okreceno - cisto belo

...na spratu zastakljeni deo - kancelarija, komp sa shemama, delovima, slikama

...delovi i alati uredno slozeni po fijokama, sve na svom mestu

...na njemu uvek besprekorno cist i ispeglan narandzasti kombinezon

...kada je prsnulo ulje na patos, 3x je necim premazivao da ne bi ostala fleka na betonu

...radi polako, smireno, stalozeno

...skoncentrisan...kada mi je namestao kocnice rekao je "Ljiljo, nemoj da pricas nekih 5 minuta :dance3:"

...moram, maltene, da se lepo obucem kad odem kod njega :bye:

ako mu za namestanje kocnica treba apsolutna tisina radi koncentracije,kakvi bi mu tek zahtevi bili da radi generalnu

Link to post
Share on other sites