Schirroci stop :)


Recommended Posts

Pitanje .

Imam bmw 86god (po saobracajnoj)

po vin 1983

znaci

uski stop

moze li .....

da se kod limara ili gde vec isece da se uglave siroke stoopaljke ?

dal je radio to neko . koliko je koplikovano.

sta bi sve trebalo da se odradi za to planinarenje ?

FFala :)

Link to post
Share on other sites
znam da se sece tvoj zadnji deo sa veznim limom i vari se komplet od novijeg

Btw namestio sam opruge ..

Bruka je zalepljen :) metem slike cim ga malo operem sramota me :buba:

Link to post
Share on other sites

Ma jok, moras ceo lim od gepeka pa do branika da seces, jer se razlikuju, ako zamenis (nabudzis nekako) samo stop nece liciti ni na sta!

Moja ti je preporuka da, ako vec radis, zamenis zajedno i donji vezni ispod branika i branik stavis plasticni,

znaci pola zadnjeg dela :)

Link to post
Share on other sites
...moze li .....

da se kod limara ili gde vec isece da se uglave siroke stoopaljke ?

Čisto zbog znatiželje...interesuje me, zašto široki štop? Je l' ti se više sviđa ili što je "karakterističan" za novije kockice? Pošto, meni lično je uski štop lepši...mozda zato što je M3 svo vreme pravljen sa uskim. Nekako mi taj zadnji kraj sa sve M branikom ALI i uskim štopom najskladnije (i naravno najlepše) deluje od svih kockica.

Link to post
Share on other sites

Hvala na odgovorima. Odustajem od planinarenja. Cisto sam hteo da vidim ako nije tesko da se uradi. jer kazem 86` valjda bi trebalo da bude siroki, al posto je ovaj "podmladjen" reko` da stavim bar i siroki da bude full :lol:

Link to post
Share on other sites

ma sto se bre palite na uski,shiroki.itd. shtop?shto bre komplikujete nesto sto ne treba komplikovati?klasika je klasika.do 87-e uski,od 87-e shiroki i to je to!kocka je kocka,lepa i ovako i onako.i moj drugar je nesto zapinjao na shiroki shtop,plasticni branici,sve na cabriu 86-o god(daj je..te,jesi normalan).i na kraju odustao.svaki model ima svoj shmek i to ne treba menjati.kocka je kocka.pozdrav i vozi lepotana takav kakav je. THE :) RULES!!

Link to post
Share on other sites