Kako do Kladova


Recommended Posts

Ako ima neko iz okoline Pozarevca, Kladova itd.

Ovako hocu da idem za vikend do Kladova i mene zanima kojim putem je najbolje?

Ovako ne interesuje me najkraci put vec najbolji. Sa sto manje rupa. Jednostavno koji je bolji?

Gledam na mapi i vidim da ima dve varijante ili Pozarevac-Kucevo-Majdampek-Kladovo ili uz dunav

Pozarevac-Topolovnik-Golubac-Kladovo

Hvala na pomoci..

Link to post
Share on other sites

Iskolucis se sa autoputa na isklucenju za pozarevac, posle imas skretanje ka velikom gradistu i kladovu i samo cepas pratis put. a pitanje ti je jako cudno osim ako ne zivis u Nemackoj jer OVDE NEMA PUTEVA BEZ RUPA narocito ne u ovo doba godine, ja sam isao par puta prosle i mozda jednom ove godine i da put je sasvim solidan.

Link to post
Share on other sites

Ma znam da je sigurno svaki los, ali reko daj od dva zla manje.

Hvala svima na odgovorima. Mozda odlozim put za neki drugi vikend, prognoza kaze da ce biti sranje vreme. Kosava do bola, a to pored dunava zna i da boli :(

Link to post
Share on other sites

Nemoj samo da ides djerdapskom magistralom jer ima dosta odrona i rupcaga, nego cepni ga auto putem Beograd-Paracin pa ides preko Zajecara,Negotina i onda ti ide Kladovo.

Link to post
Share on other sites
Mozda odlozim put za neki drugi vikend, prognoza kaze da ce biti sranje vreme. Kosava do bola, a to pored dunava zna i da boli :(

Ti kao da ces da ides biciklom do Kladova :)

Bez obzira, svidja mi se tema....:D

Link to post
Share on other sites

Ma hteo sam sa devojkom da odem malo za 8. mart. :( ima jedan lep i nov hotel u kladovu pa reko malo i da prosetamo pored dunava itd... Ali vidi kakvo je vreme bas nesto nisam za tu varijantu gok ne prestane kisa i kosava. Odlazem put za neki suncani vikend. Ali ce mi informacije znaciti u svakom slucaju tada.

Link to post
Share on other sites