cudna stvar se desava sa kratkim svjetlima


Recommended Posts

Krenuo do grada i kad sam stao na semafor vidim na auto ispred mene nema odjaja od xenona, izadjoh napolje kad ono ne rade, samo pozicije rade :( vratih se opet ispred zgrade, otvorih haubu i probao opet da upalim kratka i ne cujem uopste da dolazi struja na xenon adaptere (ne cuje se ono zujanje kad se tek upale...) Znaci ne dolazi struja na kratka svijetla, pozicija i duga normalno rade... i otisli do grada sa draskovim autom i kad sam se vratio imam sta vidjet, auto zakljucano i sve sam bio pogasio kad vidim gori mi pozadi one dvije sijalice sto osvjetljavaju tablicu i instrument tabla, drugo nista :) Zna li neko sta se desava sa tom strujom? Privremeno rjesenje koje sam odradio da mi rade kratka svjetla je da sam "ukrao" struju sa dugih... i svaki put kad se parkiram negdje moram da skidam klemu sa akumulatora da mi ne vuche struju tabla i sijalice od tablice :D

Link to post
Share on other sites

jeste. svi vi shto ste ugradili xenone na na svoje automobile chupajte ta djubrad jer evo majstor vili kaze da to shkodi vashim automobilima

on zna zashto je to crklo

ni jedan modul niiiikada nije nikome crkao crkli su samo kada su se ugradili xenoni

idiotizam

Link to post
Share on other sites

Meni se to isto bilo desilo pre jedno pola godine,a nemam xenon svetla.Oterao u servis i ljudi namestili.E sad,odgovor im je bio da su se neke dve zice u gepeku spoile ili dodirivale na sto sumnjam a i ne interesuje me,bitno je da sve radi. :lol:

Link to post
Share on other sites

daj link kako je ccm puko zbog xenon svetala

hochu da nauchim neshto

meni to treba

ako imash okachi ako nemash nemoj pisati glupave komentare ipak si ti mod

ti si taj koji treba da brishe off topic a ne da ga pravi

bolje bi bilo da si mi zapretio banom o5 nego da pishesh ovo.

stari...

Link to post
Share on other sites

Idi na strane BMW forume i procitaj kakve probleme imaju ljudi posle ugradnje fals xenona.

No izvini, sad sam saznao da ti radis xenonima, pa ne bih da ti pravim probleme.

Link to post
Share on other sites

samo opusteno i bez prepucavanja...

Inace danas sam otklonio problem vezan za ovo. Bio je u pitanju RELEJ, crko je i stavio sam za sad relej od maglenki pa cu kupit novi da stavim za maglenke... a ovo sto je gorelo svijetlo od tablice i instrument table uopste nije bilo povezano sa ovim nego je bila u pitanju masa, ne znam tacno gdje, elektricar je uglavnom otklonio kvar...

pozz. i hvala svima :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.