BMW 730 V8 32v E32 - Djindjic


Guest kingletic

Recommended Posts

....moj omiljeni model...... daj neke karakteristike , sta ima od opreme itd......

Link to post
Share on other sites
Guest kingletic

ima apsolutno sve sto je mogao da ima jedan BMW krajem '92 god. znaci: koza, dupla klima, pancir stakla, tempomat, sve moguce vrste izolacija (toplotne, zvucne..) ABS, kontrolu proklizavanja, cb na daljinski, kod kljuc, 2x air bag, fantasticnu serijsku muziku, grejace sedista, stakala i retrovizora, sve na struju, niklovane lajsne na branicima i jos mnogo, mnogo detalja... vredi videti. ove felne na njemu su BBS 17' i placene su 1500 eu.. planiram jos da mu ubacim dvd player, pa ako neko ima neku povoljnu ponudu neka se javi..

motor je M60, 3000cc, V8 sa 32 ventila. ima 218 ks. menjac je automatski sa 5 stepeni prenosa. ima tri rezima voznje (sport, ekonomik i rezim za zimu) sto se tice brzine - ide kol'ko pise.. a pise 260 km/h (verovali ili ne)

trosi na otvorenom izmedju 8 i 12 (u zavisnosti od brzine 100 - 200 km/h) preko 200 se ni ne gleda koliko trosi ;) u gradu nisam nikad tacno uspeo izmeriti ali recimo da varira od 11 do 15 litara na 100 km.

ako vas jos nesto zanima pitajte slobodno :)

pozdrav!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

ima apsolutno sve sto je mogao da ima jedan BMW krajem '92 god. znaci: koza, dupla klima, pancir stakla, tempomat, sve moguce vrste izolacija (toplotne, zvucne..) ABS, kontrolu proklizavanja, cb na daljinski, kod kljuc, 2x air bag, fantasticnu serijsku muziku, grejace sedista, stakala i retrovizora, sve na struju, niklovane lajsne na branicima i jos mnogo, mnogo detalja... vredi videti. ove felne na njemu su BBS 17' i placene su 1500 eu.. planiram jos da mu ubacim dvd player, pa ako neko ima neku povoljnu ponudu neka se javi..

motor je M60, 3000cc, V8 sa 32 ventila. ima 218 ks. menjac je automatski sa 5 stepeni prenosa. ima tri rezima voznje (sport, ekonomik i rezim za zimu) sto se tice brzine - ide kol'ko pise.. a pise 260 km/h (verovali ili ne)

trosi na otvorenom izmedju 8 i 12 (u zavisnosti od brzine 100 - 200 km/h) preko 200 se ni ne gleda koliko trosi ;) u gradu nisam nikad tacno uspeo izmeriti ali recimo da varira od 11 do 15 litara na 100 km.

ako vas jos nesto zanima pitajte slobodno :)

pozdrav!

Samo cifra
Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Svast ce ti ljudi napisti samo da ti prodaju nesto sto im ne treba. A ovih 260 Km/h necu ni da komentarisem. Ja svojevremeno vozio 540i V8 e39 286 KS. Em jaci, em laksi a ide "samo" 250.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Die Modelle 740i und 750i waren ausschließlich mit Automatikgetriebe erhältlich. Die Höchstgeschwindigkeit des 740i war auf 240 km/h begrenzt, um einen Abstand zum Spitzenmodell 750i (begrenzt auf 250 km/h) zu wahren.

Necu nishta da komentarisem. Em automatik. Em ima 218 konja. Koliko realno ima sada moze samo dyno da nam kaze. on o 260 moze da sanjaaaa!

250 su razvijali 4.0 i 5.0 motori. A ovo ce 260. Oce malo moj.

Link to post
Share on other sites

Mozda je to istina sta je rekao da mu pokazuje toliko mada sa tim motorom E32 jedva navuce 230kmh a sad tahometar moze da pokazuje koliko hoce.

E34 sa tim motorom koji je laksi ide 237 tako da taj E32 moze do 260 samo ako mu ubaci m70 v12.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

cuj bre, da te se neko hoce da te resi ne bi ti ni pancir stakla mogla da pomognu, mos savjet novija serija, jeste skupa, ali vredi svakog dinara, koza, telefon,... to se recima ne moze da se opise to mora da se dozivi jednostavno perverzno dobro; bix :pilot:

Link to post
Share on other sites
Guest kingletic

evo i mene ljudi, nije me bilo dugo.. 260 ide.. nisam dzabe to napisao.. ili je neko skinuo blokadu ili je nije ni bilo.. pojma nemam.. pre dva-tri meseca sam mu ubacio sekvencijalni plin.. nego sad mi menjac otisao.. aaaaaaa poludecu B)

Link to post
Share on other sites