Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nisam ni sumnjao da ces se odmah baciti na sredjivanje :( Ne bih ni ja mogao da podnesem da gledam ljubimca u onakvom stanju :)

Zaboravih da pitam: kako je Jugo izgledao nakon bliskog susreta? :D

Link to post
Share on other sites

Zao mi je sto sam zakasnila...ali, htela sam da vam poklonim farove koji su meni visak

Napomena za neupucene: Djovani & Eros su extra momci koji su mi pomogli kad mi je bilo najpotrebnije i kada sam vozila nakrivljen auto sa slomljenom oprugom

Link to post
Share on other sites

e pa potrudili smo se da za 24 sata bude ovakav, malo farbe i jos par sitnica bice bolji nego sto je bio. A djovani je jos sinoc stavio novi podbranik tako da se polako to privodi kraju. sta da vam kazem zamislite jos da ga taj dan nije polirao bio bi manji otpor vazduha i mozda bi ukocio :( :) :D :D

Link to post
Share on other sites
Nisam ni sumnjao da ces se odmah baciti na sredjivanje :( Ne bih ni ja mogao da podnesem da gledam ljubimca u onakvom stanju :)

Zaboravih da pitam: kako je Jugo izgledao nakon bliskog susreta? :D

yugo i kad je nov ne lici ni na sta a kamoli kad ga ja jos malo obradim :D

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

fino nema sta kad samo procitam nekad na pocetku teme da sam reko kao djes limo kucku sredjivati a sad je i ja osobno sredjivam haha a inace perverzjon ti je auto meni isto zao sta nemogu siroke felge staviti radi sirih trapova moram puno kemijati po limu ali tebi te felge leze ko salivene

i jos pitanje jel taj m tech podbranik original ili plasticni ? i kako se montira samo se navuce na ovaj postojeci vezni lim ili ?

Link to post
Share on other sites