Recommended Posts

dobro dosao,daj da vidimo ponosno vlasnistvo

Link to post
Share on other sites

Drugari ! Hvala na ovim pozdravima i jedno izvinjenje ,dok se malo bolje ne snadjem sa koriscenjem FORUMA !

U svakom slucaju ,moja kraca biografija ,kao sto vec pomenuh ,rodjeni sam Jagodinac ,jos od davne 75god ! I da

malo skratim pricu ,posle dugo lutanja od Auta do Auta ,nadjoh sebe u ovoj mojoj KOCKICI ! Taj AUTO ,da ponovim

BMW e30 ,320i sa predjenih NEVEROVATNIH ..........63 000km ,nasao je meni moj Kum ,(koji inace radi preprodaju

vozila) ,u jednom selu kod Despotovca .kod coveka koji radi u Francuskoj . Covek je taj auto uvezao 2000 god ,i ovde mu je stajao samo kad dodje leti na odmor ! U kakvom je stanju ,mogu da kazem DOBROM ! Zasto samo DOBROM ,iz razloga zato sto je farban jer je stajao ispod nekog kosa pa su ga koke malo sredile ,ali osim toga sve je EXTRA ! Enterijer besprekoran,

limarija ne pipnuta ,s obzirom da sam po struci autoelektricar ,moje strucno misljenje da ga SRPSKI MAJSTORI jos nisu takli !

Toliko o TEM ,i nadam se da cu moci nekako da nakacim i neku sliku posto veze nemam o tome JOS ! Pozdrav !

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.