Recommended Posts

Interesuje me da li neko zna okvirne cene za zadnji lonac, za e34, i gde ga mogu nabaviti. Hvala

P.S. Valjda nisam promasio thread...

Link to post
Share on other sites

wisp prijatelju,moj predlog je da odes na ebay.de pronadjes zadnji lonac i preko sandokana porucis!ja sam narucio tako komplet za svoj,srednji i zadnji,i izaslo me je 190e!pre ovog je bio walkerov i srednji i zadnji(polovan),srednji je bio ok al sam ga zamenio za svaki slucaj,zadnji je iznutra skroz progoreo(kod mene je bio 3-4 god)!savet:naruci komplet srednji + zadnji!ovi kod nas ti mozda traju pola god u najboljem slucaju!

Link to post
Share on other sites

Pazi sve zavisi, ja sam imao pozitivno iskustvo sa Vlajkovicem iz Guncata to ti je put prema Barajevu do duse na Audiju al sve jedno bio sam jako zadovoljan i dobi sam garanciju vozio i tako godinu dana i prodao i lik jos vozi, e sad za E34 25tds trazio mi je oko 10soma din a to je zadnji lonac i cev sve do katalizatora znaci pola auspuha i razmisljam se da idem tamo ali nisam druge cena jos ni gleda. sad mozda sam ti pomogao miozda ne :D

Link to post
Share on other sites

Manje vise svi daju garanciju 2god. Djukic na Altini daje garanciju od 2 godine a srednji i zadnji lonac kostaju 8000 dinara pa ti vidi racunicu da ga menjas svake 2 godine za te pare isplati se ... E sad to je moje misljenje a ti ces vec odluciti...

Link to post
Share on other sites

Dobo ima tu vaznu ulogu i cena. Ali iz nekog mog iskustva vecina tih pravljenih lonaca se cuju bas kao lonac. I od prdeza se cujes dva kvarta dalje. E sad ko se na to lozi to je ok.

Link to post
Share on other sites

zavisi od servisa do servisa,vlajkovic radi dobre lonce koji ne zvone.kulic takodje radi lonce po donetom uzorku (radio sam u proizvodnji 5 god )

ali je bio prilicno skup.neznam kakve su mu sada cene

jako je bitno ko god da radi lonce da su ispostovani precnici cevi i prolaznost lonca,da motor nebi bio ugusen

Link to post
Share on other sites

Ja zvao Kulica za moj auto, rekli mi da ne rade za bmw e i uputili me negde dalje i nesecam se jer je to dalje bilo cena zadnjeg lonca 150e a srednjeg 120e ... Nije ni cudo sto sam odmah zaboravio... Nas jedan drugar sa foruma radio na svom 525i kod Djukica i moji utisci niti prdi niti se dernja znaci prijatna voznja ... U kabini jedva da se cuje i malo ....

Link to post
Share on other sites

u pravu si daco kulic ne radi serijsku proizvodnju za bmw,ali ako se poseduje orginalni lonac ,isti smo otvarali i po njemu radili nove lonce,ali kazem cifra je bila malo jaca...recimo u cenovnom rangu imasafa....

Link to post
Share on other sites

Al ce cale da se "uneredi" od srece. Mada ko ga sisa, on ga je sj*bao! :)

Nasao sam nekog lika, trazi mi 10k, kao original, bla bla bla. Ne znam jos sta cu da radim.

Nego cudno mi je, pre 2 godine sam radio na Altini kod nekog "kvazi" majstora, uzeo mi je 8k za celu granu, prednji lonac, zadnji lonac (ili cela grana to podrazumeva, ne znam, ali bolje da napisem :)), i ok ga je uradio. Nije bas bio kao maca, ali nije ni vristao.

Nego da Vas pitam, tj. da probam ovako recima da opisem sta se desilo. Cale je naseo ne neki ivicnjak i sad fazon, ispao mi "remus" iz zadnjeg lonca. Jel to moze da se zavari ili je progorelo? Jel Vam jasno ovako ili da ga uslikam sutra pa da Vam pokazem?

Link to post
Share on other sites