Staklo retrovizora


Recommended Posts

Pre je bila tema na forumu o nekom liku koliko se secam sa dusanovca koji menja stakla na retrovizorima, ja se ubih trazeci ali ne mogu da nadjem. Ili znate nekog drugog ko to radi? Ja sam obisao nekoliko glas servisa ali niko se ne bavi time.

Link to post
Share on other sites

Levi retrovizor mi je onaj elektrohromski (samozatamnjujuci) pa se ono ulje razlilo i moram ga zameniti samo mi ne pada na pamet da dajem 200e za staklo, a znam da su pre pominjali nekog lika sto isece staklo zalepi i sve to za nekih 1000din, ali nikako ne mogu da nadjem taj topic. Poz.

Link to post
Share on other sites

Otidji kod stakloresca, neka Ti isece fotogrej staklo, nalepi silikonom ( sve Ti nece izaci vise od 500 dinara) i Bog da te vidi.

Link to post
Share on other sites

Ali trazi ono kako li se zove sirokougaono ili ti "iskrivljeno" staklo, nemoj da odes ko ne zna sta treba pa da ti lupi obicno ogledalo :) Cena je kao sto je Leon rekao...

Ako iskopam kontakt za tog lika okacicu...

Link to post
Share on other sites

Poslusaj me otidji kod obicnog stakloresca to je naj jeftinija varijanta. Meni je komsija na citroenu xsari, zakacio u slomio stalko, sve je ispalo manje od 500 dinara.

Link to post
Share on other sites

Ja sam pre 2 godine imao takav problem na Peuogeot-u 406 i isto tako obisao sve moguce glass service i nista.

Na kraju sam otisao kod jednog stakloresca i covek mi isekao ogledalo za 100 din!!!! Jeste da nije bilo plavo staklo ali mi je zavrsavalo posao kao i original.

Link to post
Share on other sites