Recommended Posts

desava se sledece:

riknula mi lampica na instrument tabli za gorivo i nisam izvalio da vozim na rezervi, i jednu jurto ja da ga upalim i vergla , vregla i nece da upali....donesem ja 5l u kanti i sipam i opet nece....isprazni akumular popizdim....napuni ga.....mislim da je do toga da nije imao dovoljno struje,kad nije to..ima struje na bombini, u kablovima i svecice bacaju varnicu, sve sam proverio....pumpa zuji, zamenio sam mu filter, ali kad skinem dovodno crevo do dizni i kad ga verglam ne baca gorivo....

ZNA LI NEKO U CEMU JE PROBLEM??????

Link to post
Share on other sites

Ako si ostao bez goriva skini ventil pritiska sa palete dizni i zaverglaj mnogo ces olaksati pumpi da povuce gorivo ako i to ne pomogne skini sa plovka crevo sto ide ka motoru i u njega spricem naspi goriva i problem resen ;)

Link to post
Share on other sites

Nema na e34 ventil na railu je poceo na e39 ;)

Link to post
Share on other sites

Skinuo sam onaj mali ventil na paleti dizni kao i crevo i ne dolazi gorivo dotle....

a sto se plovka tice i creva od njega sto ide do motora ....pitanje:

1. plovak stoji u gepeku?

2: crevo do motora ,prvo ide u filter pa posle filtera u motor

3. da li posle filtera postoji jos nesto do ventila na paleti dizni...

HVALA

Link to post
Share on other sites

A ima on i onaj regulator pritiska, ja imam dizela, drugar ima benzinca, rasturali smo nesto par puta pa nisam siguran, ali cini mi se da ima onaj regulator pritiska otvara nesto na 3 bara.... da nije to? A uzmi proveravaj redom. Vidi prvo jel vuce gorivo pumpa iz rezervoara.

Link to post
Share on other sites

hvala svima ali nasao sam kvar pumpa ne vuce uopste majku joj ...ona zuji ali nista.....sta da radim??

Link to post
Share on other sites

ma riknula je skroz sam je izvadio ...nema vakum....nemoze da povuce gorivo....pokusacu da premostim plus i minus da je tako malo precistim ali znam da to nije resenje....

Link to post
Share on other sites

e ovo sam skroz zaboravio da pitam....znam da plin nema veze sa gorivom niti pumpom ali nece ni na plin da mi upali....sto???

Link to post
Share on other sites

kad ga palim na plim preko tastera on prvo upali na benzin pa prebaci na plin posle 1500 obrtaja a direktno pali kad mu ja zicom spojim plavu i crvenu..to radim kad izvadim dzek iz tastera

da li pase pumpa na moj od e36 ima je goxxy, oce da mi proda...???????????

Link to post
Share on other sites