Recommended Posts

ma brate nema sta auto je j**eno ZLO i drago mi je da neko sa naseg foruma vozi tako nesto

nek te sluzi 100000 godina :D :lol: :lol: :D :o

Link to post
Share on other sites

Lep auto ali...

i MENE ISTO ZANIMA STA TI TO ZNACI "ALI" :D :lol:

PODELI TO SA NAMA :lol:

auto je da ga svako pozeli

Link to post
Share on other sites

slikice smo videli, glupo je da komentarisem najlepsi i najbolji auto na svetu, vidim da si ga malo doterivao , aj napisi koju rec o radovima

Link to post
Share on other sites

slikice smo videli, glupo je da komentarisem najlepsi i najbolji auto na svetu, vidim da si ga malo doterivao , aj napisi koju rec o radovima

Na autu nije još ništa rađeno, star je nešta više od mjesec dana. Pod opremu je išlo ///M paket, znači optika, ovjes, felge, volan, crni krov iznutra, oznake na pragovima i sl. Jedino još možda sjednu ///M retrovizori.

Link to post
Share on other sites

jel zelena boja bila bas tvoj izbor ili ........

kakve su cene servisa i sl???

Link to post
Share on other sites

jel zelena boja bila bas tvoj izbor ili ........

kakve su cene servisa i sl???

Pa recimo da je ali sam dobio značajniji popust kod kupovine jer je auto već bio u salonu.

Cijene servisa kao i kod svih novijih BMW-a u ovlaštenom servisu (Vuko u Slavonskom Brodu, Tomić u Zagrebu) jesu malo više ali bolje i tako pa sačuvati garanciju.

Evo jedna svježa današnja slika...

p6290483sizeap3.jpg

Link to post
Share on other sites

Ako misliš na max. brzinu na 250km/h ima elektronsku blokadu, skidanjem nje ide do 270km/h ali se pritom gubi garancija.

ALI... auto sa 272 konja i 1650kg nemoze da ide 270km/h moze da ti pokazuje preko 260 a ti ces ici malo preko pravih 250,pa 270 razvija 540i sa sestostepenim manuelnim menjacem koji je jaci i lagani od 535d koji puca od Nm i ima odlicna medjuubrzanja.Motorsport je izbacijo odlican chip za 535d koji daje 310ks i izmerno po GPS-u 276km/h.

Link to post
Share on other sites

kick je okacio slike , veruj mi da njegovi momci mogu sa kolima da rade ono sto niko ne moze , to su nevidjeni ludaci ( pozitivan smisao ) i sve to je ziva istina da se razumemo .....

Link to post
Share on other sites

kick je okacio slike , veruj mi da njegovi momci mogu sa kolima da rade ono sto niko ne moze , to su nevidjeni ludaci ( pozitivan smisao ) i sve to je ziva istina da se razumemo .....

Znam,gledao sam njihove snimke i svaka im cast. Gledao sam snimak kad su kidali 530d ovaj gore sto je na slikama i eto on pokazuje skoro 260 mada je realna brzina 245 koliko i fabrika tvrdi.A za stock 535d me ne moze niko ubediti da ide 270,auto sa 272 konja,preko 1650kg i 6 brzina automatik ide plafon 250-255 pravih.

A tj 530xd vam nece biti mnogo brzi od ovog "starog" ako bude uopste,jedino mozda na manjim brzinama.

Link to post
Share on other sites

Ma sve je to ok za pravu brzinu ali kako ces da je izmeris :D Zasad je ta koju sat pokazuje

Link to post
Share on other sites
' date='Jul 1 2007, 03:35 PM' post='3568']

Ma sve je to ok za pravu brzinu ali kako ces da je izmeris :D Zasad je ta koju sat pokazuje

Tacna brzina se meri pomocu GPS-a.

Link to post
Share on other sites

e jeba ga , nema to bas svako ....

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Taj u kome sam se ja vozio jeste bio 3.0xd ali E46 ne ovaj novi,a jedan lik iz kraja je vozikao E60 sa nekom bolesnom doradom i ko zna sa cime jos video sam kako ide i nije mi bilo dobro 735 ostaje iza kao da je pustio gas od jedno 100km/h, ti novi bmw dizeli su boles' .......

Link to post
Share on other sites