Recommended Posts

:lol:

danas gledam prognozu i neckam se ko mlada pred udaju ,dal da operem limuzinu ili ne .

i tako odem do perionice uglancam je kao da joj je zadnji put(kao i obicno) i poce neka ebena kisica u povratku i nerviram se jer mi u garazi haos i ne mogu da je parkiram .

stigo i pred garazu dajem zmigavac jer iz susednog pravca ide neki auto ( treba mi svega 5 m da se parkiram tj stao sam ispred garaze) i u tom trenutku taj auto i suprotnog

DSC01194.jpgDSC01195.jpgDSC01196.jpgDSC01198.jpgDSC01197.jpg

cesa u zid sa njene desne strane gubi kontrolu prelazi na moju stranu penje se na trotoar ,cesa banderu pa preko male ogradice i kuca se u moju garazu :diablo:

vozac : zena

god : 45

stanje: 1,8 promila alkohola

Link to post
Share on other sites

mogao sam da je ubijem koliko sam bio iznerviran .jedno dete na bicikli i jedna zena samo sto su prosli tuda...kada sam je posteno napljuvao ,komsiluk se okupio i gledaju je sa cudjenjem a ona ne skida blazeni osmeh sa lica ,ne potrese se i kaze ** izvinite za te 3 sekunde moje nepaznje ..šta zar vam nije drago sto mi ne fali nista,sto nisam povredjena** ja reko drago mi sto nisi nikog povredila a za tebe me nesto zabole.. posle dosla panduracija ona odbija da duva,stavljaju je u lance i odvode u bolnicu na davanje krvi i u kolima nasli neku bocu alkohola. poruka je da i zene mogu da budu svinje , cast izuzecima :diablo:

Link to post
Share on other sites

Dobro da nisi ranije dosao sa pranja,ova matora kokoska bi ti razvalila auto,pa ja sam mislio da u Swici nama toga,nego kulturica,EU,zapad,kad ono cvrc.

Link to post
Share on other sites
.....pa ja sam mislio da u Swici nama toga,nego kulturica,EU,zapad,kad ono cvrc....

..o, da..vikendom se ti strogi zapadnjaci valjaju po ulicama od alkohola....

Ajd i zvanicno...srecan Ti rodjendan :diablo:

Link to post
Share on other sites

inace u svici piju kao bahati... sad uskoro pocinje festival vina i u mom okrugu tj kantonu ,postoje 8 manjih mesta .festival putuje od mesta do mesta i traje 7 dana. noc i dan pijanstva 365 sati na dan 30 dana u nedelji HAOSA.od ove godine je zabranjen saobracaj u mestu u kome traje festival (osim organizovan prevoz busom,tramvajem)

saobracajke u to vreme su ceste. a na festivalu u zoru mlade neiskusne devojcice leze u svojoj povraćci ma cudo.oko 50 000 ljudi skuceno na malom mestu uz muziku i alkohol i kada tu naprave haos svi se selimo u sledece mesto festivala :diablo:.ja licno kljuceve ostavljam kuci kad idem u takve pohode sto ocigledno nije slucaj sa svima ..

Link to post
Share on other sites

EDIT

*ja licno kljuceve ostavljam kuci,iskljucim akumulator ubacim kljuc 10 u komsijino postansko sanduce i ispumpam 2 gume.za svaki slucaj da se ne predomislim :diablo: kad idem u takve pohode sto ocigledno nije slucaj sa svima ..

Link to post
Share on other sites