Recommended Posts

Verovatno je dosta vas pratilo pricu o izgorelom bmw-u i resio sam da ga

vratim iz pepela. pa krenuo .... farba je pala posle malo reparacije i popravljanja najkriticnijih mesta

kojih nije ni bilo mnogo

13042009017.jpg

w2592.png

narednih dana jos sminjkanja i kompetan enterijer tako da svaka sugestija je dobrodosla.

Link to post
Share on other sites

Prelepa boja. Ništa ne bih dirao ni brave a ni retrovizore, samo bih postavio znak na felne. Sve je stvar ukusa, važno je da se lepo vozaš. Lep fazon, doboši i klešta u boji karoserije

Link to post
Share on other sites

odlicno odradjeno ,barem sto moze sa slike da se vidi, ne vezano sa temom vidim da si iz palanke , znas li onog prevaranta Janosa

Link to post
Share on other sites

ne poznajem . Pa jeste lepo odradjeno, mislim da je 2ruke boje 2 ruke laka. nisam 100% siguran .

ima jos neke sitnice da se rade po pitanju enterijera i da napokon vezem taj plin imam sve ali u

toku havarije koje sam imao izgorela su creva za dovod plina tako da to treba da odradim jer

osecam po dzepu cenu goriva (ali zato osecam i snagu) . polako danas cu da ubacim jos slikica da

lepo uhvatim boju ..

Link to post
Share on other sites

Tvoj auto mi je probudio nostalgiju za mojim prvim autom kji bio e30 coupe u priblizno istoj boji ( nijanse su u pitanju). Sa istim sam imao malo ozbiljniju saobracajku, pa sam ga celog farbao. Po meni mnogo bolje na kocki leze kada su mu retrovizori, branici ( bez lajsni), pragovi u boji auta, pa Ti sam odluci. Auto Ti je extra. Da sam na tvom mestu sada bih iskoristio priliku shodno finansijama i stavio bih mu branike i stopove od restajlinga zajedno sa veznim limovima.

Link to post
Share on other sites

`fala fala, nikako mi se ne da vreme da radi nesto oko auta,posao koci jos sad ovi praznici sacuvaj boze , a pocelo i ovo sa tresnje cvet da pada sad je kao za svadbu spreman :)

Link to post
Share on other sites